crosssearch

Castelsardo Res. Village

Itálie, Sardinie

Hotelový resort se nachází přímo na vyvýšenině nad mořem na severním pobřeží Sardinie, Cala Ostina. Do středověkého města Castelsardo můžete přijít pěknou procházkou po 2 km. Písečná pláž je od resortu vzdálena 200 m (lehátka a slunečníky jsou zdarma) a přístup k ní je po...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Castelsardo se nachází na severním pobřeží Sardinie nedaleko od Porto Torres. Je to malebné, vyhledávané turistické městečko, umístěné na skále se zbytky městských hradeb a hradem z 12. století, který je veřejně přístupný. Za jasného počasí můžete odtud dohlédnout až na ostrov Asinara či Korsiku. Kromě historického centra se spoustou památek (Katedrála San Antonio Abate, kostel Santa Maria delle Grazie aj.), zde můžete obdivovat obchůdky s bohatou nabídkou ručně vytvářených suvenýrů z korku, porcelánu, keramiky, košíčky z palmových listů či šperky z korálů.

Na pláž jezdí 4x denně bus - vhodné i pro starší lidi.

Popis Hotelového resortu

Hotelový resort se nachází přímo na vyvýšenině nad mořem na severním pobřeží Sardinie, Cala Ostina. Do středověkého města Castelsardo můžete přijít pěknou procházkou po 2 km. Písečná pláž je od resortu vzdálena 200 m (lehátka a slunečníky jsou zdarma) a přístup k ní je po schodech. Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové s koupelnou, fénem, WC, sat. TV, klimatizací, minibarem (náplň za poplatek) a balkonem či terasou s výhledem na moře. V recepci je k dispozici Wi-Fi zdarma, dále se zde nachází restaurace, bar, snack bar, obchod se suvenýry, bazén se sluneční terasou. V sezóně jsou připraveny pro hosty zábavné večery, sportovci jistě ocení tenisový kurt, půjčovnu kánoí, stolní tenis, beach volejbal.

Hotel je vyhlášený vynikající italskou kuchyní včetně čerstvých mořských specialit. V ceně je polopenze formou bufetu, k večeři je zdarma podávána voda a víno. Můžete si dokoupit i obědy.

Stravování

polopenze snídaně: formou bufetu večeře: formou bufetu, voda nebo víno zdarma (za příplatek možnost dokoupení obědů: 10 x 1.600,- Kč, 11 x 1.760,- Kč)

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Ostrava Alghero a zpět, transfer na ubytování a zpět, 10 nebo 11 nocí ubytování s polopenzí, základní pojištění, pobytové taxy, letištní, bezpečnostní a palivové poplatky, služby delegáta, pojištění CK. Cena nezahrnuje: pojištění včetně storna zájezdu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000