crosssearch

Capo D'orso

Itálie, Sardinie

Pětihvězdičkový Hotel Capo d'Orso stojí v parku o výměře 10 hektarů, ze kterého se otevírá výhled na souostroví Maddalena. Hotel Capo dOrso je situovaný u zátoky Cala Capra v severovýchodním cípu Sardinie, jen 4 km od Palau a 40 km od města Olbia.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Pětihvězdičkový Hotel Capo d'Orso stojí v parku o výměře 10 hektarů, ze kterého se otevírá výhled na souostroví Maddalena. Hotel Capo dOrso je situovaný u zátoky Cala Capra v severovýchodním cípu Sardinie, jen 4 km od Palau a 40 km od města Olbia. Z malého hotelového přístavu vyplouvají denně výletní lodě na souostroví Maddalena a na Smaragdové pobřeží.

Vybavení hotelu:

Hotel Capo d'Orso nabízí lázeňské služby, golfový klub a vlastní přístav. Ve společných prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Lázeňské centrum hotelu se nachází pouze několik metrů od moře. Jsou v něm 3 vyhřívané multifunkční bazény s mořskou vodou pro thalassoterapii, turecká lázeň a můžete si v něm dopřát i masáže. V hotelu jsou celkem 2 restaurace, s možností vnitřního i venkovního stolování. Podávají se v nich čerstvé rybí speciality a pizza pečená v peci na dřevo.

Sport a zábava:

Můžete tu vyzkoušet panoramatické golfové hřiště pitch and putt s výhledem na moře, relaxovat na sluneční terase přímo na pobřeží a zajít si do venkovního fitcentra, které se také pyšní výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000