crosssearch

Cala Luas

Itálie, Sardinie

Hotelový komplex ve stylu typické sardské vesničky s tradiční jednoduchou architekturou zasazený v zahradě se středomořskou vegetací, u krásné písčité pláže s průzračně krystalovou vodou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex ve stylu typické sardské vesničky s tradiční jednoduchou architekturou zasazený v zahradě se středomořskou vegetací, u krásné písčité pláže s průzračně krystalovou vodou.

Poloha:

u písčité pláže (při vstupu do vody drobné oblázky/kamínky); hotelový areál - zahradu od pláže odděluje piniový háj, pláž vzdálená cca 200 m od centrální části komplexu, cca 3 km do malého městečka Cardedu, cca 12 km od Tortoli, cca 115 km od Cagliari.

Vybavení:

recepce, restaurace, bar s terasou u bazénu, menší venkovní bazén s částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), 1 slunečník/2 lehátka pro každý pokoj na pláži od 3. řady (zdarma), hřiště na minifotbal, parkoviště, v hlavní sezóně animační programy (v italštině).

Služby za poplatek:

dětská postýlka (na vyžádání předem - za poplatek v místě 10 EUR/den).

Pro děti:

dětské hřiště, oddělená část bazénu.

Ubytování:

standardní pokoje v tradičním jednoduchém stylu s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), SAT/TV, klimatizací, trezorem, miniledničkou, některé pokoje s větším oknem, popř. francouzským oknem/společným balkonem nebo společnou terasou či teráskou před pokojem - nelze garantovat, pokoje jsou rozmístěné v celém areálu v centrální části cca 200 m od pláže a v části areálu nad příjezdovou silnicí - cca 300-400 m od pláže; pokoje Superior: plazmová TV, větší lednička, balkon nebo veranda (i společná), slunečníky a lehátka v 1. nebo 2. řadě.

Stravování:

Snídaně: bufetové

polopenze

Obědy: stejná forma jako večeře (za příplatek)

Večeře: bufetové, voda + víno

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000