crosssearch

Poloha: Moderní rodinný hotel se nachází v klidné části letoviska Porto Pino, z jedné strany obklopen borovicovým hájem a z druhé mořskými zátokami – lagunami původně sloužícími k těžbě mořské soli. Malé komerční centrum s restaurací–pizzerií a několika obchody...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Moderní rodinný hotel se nachází v klidné části letoviska Porto Pino, z jedné strany obklopen borovicovým hájem a z druhé mořskými zátokami – lagunami původně sloužícími k těžbě mořské soli. Malé komerční centrum s restaurací–pizzerií a několika obchody cca 100 m od hotelu. Do města Sant’Anna Arresi jezdí hotelový mikrobus (za poplatek).

Naše mínění:

Rodinný hotel v klidné poloze vhodný nejen pro rodiny s dětmi.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, snack bar, společenská místnost, restaurace, bazén a terasa na slunění s lehátky zdarma.

Pláž:

4 km dlouhá krásná pláž s bílým pískem cca 700 m od hotelu (stinnou lesní cestou), pozvolný vstup do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Doprava hotelovým minibusem na tuto i jiné pláže v okolí několikrát denně (za poplatek).

Ubytování:

Vkusně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (centrální), telefon, TV, minibar a trezor (oboje za poplatek), balkon. K dispozici i pokoje pro tělesně postižené.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu.

Sportovní nabídka:

Možnost pronájmu horských kol, motorových skútrů a automobilů, velký výběr vodních sportů na pláži, možnosti potápění. Tenisové kurty v Sant’Anna Arresi.

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX, DINERS

Cenové pásmo:

10 - 20 tis. Kč

WWW:

www.caladeipini.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000