crosssearch

Blu Hotel Laconia

Itálie, Sardinie (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 2 km od centra živého typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků a turistický přístav. Nedaleko hotelu se nachází proslulý národní park La Maddalena a nezkrotné...

Konečná cena za osobu od: 8 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 2 km od centra živého typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků a turistický přístav. Nedaleko hotelu se nachází proslulý národní park La Maddalena a nezkrotné pobřeží Costa Smeralda, jehož luxusní centrum Porto Cervo je vzdálené pouhých 15 km. Zastávka autobusu se nachází 20 m od hotelu.

Vybavení hotelu:

Hotel je koncipován tak, aby plně vyhovoval rodinám s dětmi. V centrální části najdete recepci a TV sál, na náměstíčku bazén pro dospělé a bazén pro děti, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, piano bar (večer s živou hudbou). Prosvětlená restaurace je složena z vnitřních a venkovních prostor, nabízí výběr regionálních pokrmů a národních specialit. U hotelu je k dispozici parkoviště. Klienti mohou využít Wi-Fi v recepci za poplatek. Malá zvířata do 5 kg jsou akceptována na vyžádání za poplatek.

Sport a zábava:

V období od června do poloviny září velký výběr aktivit na povinnou klubovou kartu (za poplatek): hry a turnaje, kurzy aerobiku a plavání, tenisový kurt, fotbal, beach volejbal, petangue. Na pláži jsou k dispozici tři potápěčská centra (za poplatek). Pro milovníky golfu je pár minut autem vzdálený prestižní golfový club Il Pevero Golf Club s 18 jamkovým hřištěm..

Pláž:

Soukromá písečná pláž je vzdálená 50 metrů od hotelu, je rezervovaná pro klienty hotelu a vybavená slunečníky a lehátky (za poplatek). Od června do září je k dispozici shuttle bus (za poplatek) na další krásnou pláž Barca Bruciata/Tancamanna.

Stravování:

Plná penze: snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Nápoje samoobslužnou formou jsou zahrnuty v ceně (voda a domácí víno).

Pokoje:

Pokoje jsou v hlavní budově a v bungalovech. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, telefonem, TV, klimatizací, trezorem a ledničkou. Za příplatek pokoje s výhledem na moře a Suite směrem k bazénu nebo směrem k moři.

Za poplatek:

Povinná klubová karta (od června do září) dosp. os. 35 /týden nebo 7 /den; děti 6 - 12 let 20 /týden nebo 4 /den Fakultativní příplatky (na vyžádání): postýlka 8 /den (nezahrnuje stravu); malé zvíře 15 /den; shuttle na pláž Barca Bruciata / Tancamanna 15 /dosp. os./týden nebo 2 /dosp. os./den (děti do 12 let zdarma); plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka) 10 /den

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 23 termínů

Celkem 23 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000