crosssearch

Baia Delle Mimose

Itálie, Sardinie

POPIS: Klidné prázdninové středisko situované přímo u písčité pláže v severní části Sardinie mezi turistickými městy Badesi a Valledoria. Celý komplex se skládá z různých řadových a samostatných vilek obklopených bohatou vegetací a z hotelové části. ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: Klidné prázdninové středisko situované přímo u písčité pláže v severní části Sardinie mezi turistickými městy Badesi a Valledoria. Celý komplex se skládá z různých řadových a samostatných vilek obklopených bohatou vegetací a z hotelové části.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Olympijský bazén se slunečníky a lehátky, bazén s hydromasáží, restaurace, pizzerie, bar, market, obchody s typickými produkty, 3 tenisové kurty, minifotbalové a basketbalové hřiště, dětský koutek, TV sál, stolní tenis, hotelová pláž a parkoviště.

KLUBOVÁ KARTA: Od 6/6 do 12/9 za povinný poplatek 15 Euro / osoba / týden, zdarma děti do 6 let a osoby nad 60 let. Umožňuje volný vstup do bazénů se slunečníky a lehátky, do miniklubu pro děti, použití sportovních zařízení a po celé léto možnost zúčastnit se vybraných výletů, výuky jízd na kánoích, windsurfu, latinsko-amerických tanců, aerobiku, zábavních vystoupení a kabaretů.

APARTMÁNY: Nacházejí se ve vilkách v přízemí nebo ve vyšším patře s verandou. Mají kuchyňský kout a vlastní příslušenství.

Apartmán pro 2 osoby ( mono): Obývací pokoj s rozkládacím manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby ( mono): Obývací pokoj se 2 rozkládacími manželskými lůžky.
Apartmán pro 2-4 osoby ( bilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem
Apartmány pro 4-6 osob ( trilo): Obývací pokoj s jedno- nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo s palandou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000