crosssearch

Baia De Bahas

Itálie, Sardinie

Popis: Záliv Golfo di Marinella je vyhlášený svými nádhernými plážemi s bílým pískem, rozdělenými do jednotlivých zátok. Residence se nachází v mírném svahu, který se zvedá přímo od moře. Díky tomu má residence panoramatickou polohu s krásným výhledem. Pobyt je vhodný jak pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis: Záliv Golfo di Marinella je vyhlášený svými nádhernými plážemi s bílým pískem, rozdělenými do jednotlivých zátok. Residence se nachází v mírném svahu, který se zvedá přímo od moře. Díky tomu má residence panoramatickou polohu s krásným výhledem. Pobyt je vhodný jak pro mladé, tak i starší nebo pro rodiny s dětmi vyhledávající neformální atmosféru a blízkou vzdálenost k moři. V zálivu je také několik malých mol s možností kotvení člunů. 50 - 300 m od písečné pláže. Další nádherné pláže slavného Smaragdového pobřeží jsou ve vzdálenosti do 12 km.

Popis: Malebná Residence Baia de Bahas se nachází v mírném svahu, který se zvedá přímo od moře. Díky tomu má residence panoramatickou polohu s krásným výhledem. Pobyt v tomto půvabném a příjemném hotelu doporučujeme jak pro mladé, tak i starší nebo pro rodiny s dětmi vyhledávající neformální atmosféru a blízkou vzdálenost k moři. V zálivu G. di Marinella najdete několik malých mol s možností kotvení člunů.

Vybavení hotelu: - 50 až 300 m od písečné pláže - bar - restaurace - obchod - dětský koutek - potapěčské centrum - půjčovna loděk, plachetnic, lodních skútrů - škola windsurfing

Vybavení pokoje: Apartmán Mono - jedna obývací místnost kombinovaná s vybaveným kuchyňským koutem s lednicí a dvěma lůžky, koupelna/WC,balkon, terasa nebo předzahrádka. Možnost na přistýlce ubytovat dítě do 12 let (menší prostor). Apartmán Bilo - navíc 1 ložnice. Možnost 2 přistýlek. Apartmán Trilo - navíc 2 oddělené ložnice. Možnost 3 přistýlek (min. 3 platící dospělí). Stravování: vlastní.

Další údaje: Povinný příplatek k úhradě na místě: spotřeby a závěrečný úklid 130 EUR/týden apt. mono, 150 EUR/ týden apt. bilo, 170 EUR/týden apt. trilo, vratná kauce 150 EUR/apt.

Nepovinný příplatek: ložní prádlo 10 EUR/osoba a výměna, koupelnové prádlo 10 EUR/osoba a výměna poplatek za příjezd po 20:00 - 15 EUR/apt.

Lokalita: Golfo di Marinella

Vzdálenost od moře: 50-300m

Vzdálenost od letiště Olbia: 16km

Vzdálenost od přístavu Olbia: 16m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000