crosssearch

Prázdninová vesnička Argustos Village leží na východním pobřeží Sardinie, v blízskosti známých turistických letovisek Budoni a San Teodoro. Vesnice se skládá z jednotlivých bungalovů obklopených parkem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninová vesnička Argustos Village leží na východním pobřeží Sardinie, v blízskosti známých turistických letovisek Budoni a San Teodoro. Vesnice se skládá z jednotlivých bungalovů obklopených parkem. Od bílé písečné pláže je komplex oddělen piniovým lesíkem. Díky velkému množství aktivit, které se zde nabízí je vesnička Argustos vhodná pro rodiny s dětmi, milovníky vodních sportů a ty kteří hledají aktivnější dovolenou.

Poloha

Středisko leží přibližně 35 kilometrů od letiště v Olbii. V těsné blízskosti se nachází známé residenční městečko San Teodoro s řadou obchodů, restaurací a kaváren.

Vybavení

V komplexu je hostům k dispozici restaurace, 3 bary (2 z nich nedaleko bazénu a pláže), diskotéka, venkovní bazén, bazén pro děti, tenisové kurty, voleybalové hřiště, lukostřelba a stolní tenis. Hotel organizuje sportovní activity pro děti a nabízí možnost kyvadlové dopravy do okolních městeček. Na přilehlé pláži se nabízí kurzy sailingu, wind surfingu případně je možné zapůjčení kanoí.

Pro děti

Hotel v hlavní sezóně organizuje Mini Club pro děti od 4 do 11 let a Junior Club pro děti od 12 - 16 let.

Pláž

Bílá písečná pláž v těsném sousedství komplexu je vybavená lehátky a slunečníky.

Ubytování

Všech 150 pokojů je plně klimatizováno, je vybaveno vlastním příslušenstvím se sprchou, vysoušečem vlasů, televizí, telefonem a terasou. Některé pokoje je možno propojit, což je výhodné pro rodiny s dětmi. (na vyžádání)

Stravování

Plná penze formou bufetu včetně vody a místního vína. Obvykle jednou týdně hotel zařazuje tématickou večeři tipu "pizza & spaghetti party", tradiční sardinienská kuchyněn nebo speciality mezinárodní kuchyně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000