crosssearch

Arbatax Park Ill Villagio

Itálie, Sardinie

Jeden z mála komplexů na Sardinii nabízejících program all inclusive, vhodný pro klienty vyhledávající zábavu, bohaté možnosti sportovního vyžití a také pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění

Jeden z mála komplexů na Sardinii nabízejících program all inclusive, vhodný pro klienty vyhledávající zábavu, bohaté možnosti sportovního vyžití a také pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel klubového typu se nachází uprostřed krásné středomořské zahrady rozkládající se na ploše cca 60 ha s členitým pobřežím a množstvím menších písečných plážiček v jednotlivých zátokách oddělených skálami. Jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově vystavěný na mírném kopci svažujícím se k moři. Město Arbatax je vzdáleno cca 3 km. Přímo vedle resortu je obora Bellavista s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (muflony, divočáky, koňmi, sardinskými krávami).

Vybavení

Komplex s 420 pokoji nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Centrem resortu je velké náměstí s hlavní restaurací a barem. Klientům je dále k dispozici recepce (možnost pronájmu trezoru), restaurace ŕ la carte, 2 bary, parkoviště, „nákupní zóna“ s butikem a obchodem se suvenýry, konferenční sál. K venkovnímu vybavení patří 4 bazény (centrální, tropický, olympijský = 50 m a relaxační), dětský bazén a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Každých 20 minut projíždí resortem vláček.

Pláž

Přírodní písečná pláž ohraničená kameny přímo před resortem (100–400 m, dle polohy pokoje), lehátka a slunečníky zdarma, osušky na vratnou kauci. Restaurace a bar na pláži. Od hotelu jezdí také autobus na 7 km vzdálenou prostornější pláž Orrí (za poplatek).

Ubytování

Pokoje v menších budovách rozmístěných v zahradě mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizaci, telefon, TV/sat., minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání možné propojené pokoje.

Maximální obsazenost

5 dospělých, 2 dospělí + 3 děti.

Stravování

Viz program soft all inclusive.

Sportovní nabídka

Ve sportovním centru zdarma 5 tenisových kurtů, volejbalové hřiště, 2 hřiště na squash, velké množství animačních programů (kurzy plavání, tenisu, aerobiku, akvagymnastiky, latinskoamerických tanců). Za poplatek potápěčské centrum, půjčovna kánoí, loděk, windsurfů, motorek, 9jamkové golfové hřiště. Hotel organizuje velké množství výletů po okolí.

Zábava

Animační programy pro děti i dospělé, diskotéka, kino, 2 velké amfiteátry, herna.

Zvláštnosti

Pro děti

Dětský bazén, babyklub, miniklub, dětský koutek (s možností přípravy stravy pro kojence), minibufet. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Wellnes - SPA

Wellness centrum na ploše 2000 m2 zahrnuje thalassoterapie, bazén s mořskou vodou, hydroterapie, fyzioterapie, salon krásy, 30 kabinek pro různé masáže, fitness, saunu, turecké lázně, kadeřnictví (vše za poplatek). Vstup od 18 let.

Program all inclusive

program soft all inclusive:

- snídaně, oběd a večeře formou bufetu (mimo sezonu možné i formou menu)
- nealkoholické nápoje, rozlévané pivo a víno k hlavním jídlům
- pozdní snídaně (do 11.30 hod.)
- možnost večeří v sardinské restauraci ŕ la carte nebo v restauraci u pláže (nutná rezervace)
- vybrané nealkoholické nápoje místní výroby, káva (10.00–24.00 hod.)
- lehký snack během dne
- půlnoční občerstvení

Internet

Internetový koutek za poplatek

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Webové stránky

www.arbataxpark.com

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000