crosssearch

Apartmány Paduledda

Itálie, Sardinie (zobrazit na mapě) mapa

Je skutečným smaragdem středomoří. Dnes navštěvovaný zejména pro své velkolepé historické a kulturní pametihodnosti a zejména pro přírodní krásy a nádherné moře. To vše umožní strávit nezapomenutelné chvíle. Obdivuhodná je středomořská flóra, složená z více jak strovek druhů...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Je skutečným smaragdem středomoří. Dnes navštěvovaný zejména pro své velkolepé historické a kulturní pametihodnosti a zejména pro přírodní krásy a nádherné moře. TO vše umožní strávit nezapomenutelné chvíle. Obdivuhodná je středomořská flóra, složená z více jak strovek druhů rostlin a kvetoucích křovin. V každé zahradě jsou k vidění palmy, olivovníky a pomerančovníky. Sardinie Vám nabízí nejen svou úžasnou přírodu a moře, ale i neobyčejné spojení chutí a barev, tradicí a historie s vašimi jedinečnými zážitky a vzpomínkami, o kterých budete ještě dlouho zasněně hovořit.

Popis kapacity

Apartmány se nacházejí nad městečkem Isola ROssa, ve vesničce Paduledda. Vzdálenost od pláže cca 1,5 - 3 km. Většina apartmánů je zrekonstruovaných, některé mají výhled na moře a všechny disponují dvorkem či menší zahrádkou a parkovacím místem. Všechny aparmtány jsou vybaveny dle vkusu majitele.

Popis ubytování

APARTMÁN BILO pro 2 osoby: dvoupokojový apartmán: 1x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem , koupelna, wc - APARTMÁN BILO pro 4 osoby: dvoupokojový apartmán: 1x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc - APARTMÁN TRILO pro 6 osob: třípokojový apartmán: 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x ložnice s dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc

Pláž

- cca 1,5 - 3km
- písečná s pozvolným vstupem do moře

Stravování

vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)

Zábava/kultura/sport

Vhodná lokalita zejména pro ty, kteří chtějí být v oblasti pobřeží okolo Costa Paradiso, ale ubytovaní blíže k pláži než nabízí apartmany potápěčské lokalitě Costa Paradiso. Moře je zde díky malému soustředění turistů průzračně čisté. Vhodné prostředí a klimatické podmínky pro všechny generace. Isola Rossa je turisticko-lázeňské centrum, ležící poblíž zálivu Asinara na severozápadě Sardinie. Z původně staré rybářské osady se přeměnila v malebné turistické městečko, které je díky své poloze rovněž skvělým výchozím bodem pro výlety k historickým a archeologickým památkám, stejně jako do nejznámějších turistických lokalit severu Sardinie (Smaragdové pobřeží, Santa Teresa di Gallura, Castelsardo, Alghero a Stintino). Isola Rossa se rozprostírá na podmanivém pobřeží, charakteristickém svými plážemi a zálivy s jemným bílým pískem, které protínají útesy z červené žuly, přecházející v kontrastu s průzračným, smaragdově zbarveným mořem až do rudých odstínů. Moře Isola Rossy je nekonečným objektem pro podmanivé fotografie a díky své pestrosti je také opravdovým rájem pro milovníky potápění, kteří zde mohou obdivovat mořské kopretiny (Parazoantos), červený korál (Corallum rubrum), podmořské kaňony plné ryb či nádherné jeskyně nejrůznějších tvarů a hloubek. Pláže v nejbližším okolí Isola Rossa jsou Spiaggia Lunga přímo v městečku a čarokrásná pláž Marinedda 800 m od Isola Rossa. Isola Rossa je ideálním místem pro rodiny s dětmi, neboť její základní charakteristikou je minimální vzdálenost apartmánu jak od pláže tak i od všech služeb, které městečko nabízí, takže po celou dobu pobytu není třeba používat automobil.

Povinný poplatek

vratná kauce 100 EUR / apartmán, spotřeba energií 20 EUR / osobu / týden (děti do 6 let ZDARMA), závěrečný úklid 40 EUR / BILO - 50 EUR / TRILO - 60 EUR / QUADRO (klienti musí uklidit kuchyňský kout)

Fakultativní poplatek

komplexní pojištění do zahraničí, dětská postýlka 30 EUR / týden (na vyžádání v CK), povlečení 15 EUR / osobu / výměna, TV 30 EUR / týden (na vyžádání v CK), malý pes 30 EUR / týden, LETENKA PRAHA - OLBIA - PRAHA = 8.500,- / osobu, zapůjčení auta na místě v nejnižší knihovací třídě na týden = 8.500,- / auto

Možnost výletů

SOUOSTROVÍ LA MADDALENA (loď vyplouvá z Palau, nejkrásnější pláže - Spalmatore, Porto Massimo, Giardinelli)
PLÁŽE (pláž Portobello směrem na Santa Teresa Gallura, pláž Sa Marinedda - Isola Rossa, pláž Cala Sassari - z Olbie směrem na Golfo Aranci, pláž La Cinta - San Teodoro, pláž Cala Brandinchi - ze San Teodoro směrem na Olbii, pláž Capo Boi - Villasimius)
CAPO TESTA (západně od Santa Teresa Gallura, skalní poloostrov se svými skalními formacemi)
AQUAPARK (Waterparadise - Marina di Sorso, Aquadream - Baia Sardinia, Diverland - Localita Quiartucciu u Cagliari)
NURAGHI (prehistorické stavby v kuželovitých tvarech, na ostrově je jich více než 7 000, nejznámější je Su Nuraxi u vesničky Barumini na sever od Cagliari, dále Niedda, S. Giorgio, Crabiles)
AGGIUS (patří k nejtypičtějším místům na ostrově, doporučujeme výlet k hoře Monte La Croce nebo do údolí Valle della Luna)
TRENINO VERDE (Zelený vláček projíždí málo známým vnitrozemím, na které je nejpěknější pohled právě z vláčku, má několik tras, např. Palau Marina - Tempio, Arbatax - Mandas)
CAGLIARI (hlavní město ostrova, za návštěvu stojí Národní archeologické muzeum)
GROTTA DI NETTUNO (krasové jeskyně u města Alghero na severovýchodním pobřeží)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000