crosssearch

4 Sardinie Pro Seniory 55

Itálie, Sardinie

Tento hotel leží ve stejnojmenném letovisku na severním pobřeží ostrova. Nachází se v horní části městečka Palau s nádherným výhledem na souostroví La Maddalena, Caprera a další ostrovy. Centrum města s malebným přístavem je vzdáleno cca 400 metrů a pláže cca 700 metrů od hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento hotel leží ve stejnojmenném letovisku na severním pobřeží ostrova. Nachází se v horní části městečka Palau s nádherným výhledem na souostroví La Maddalena, Caprera a další ostrovy. Centrum města s malebným přístavem je vzdáleno cca 400 metrů a pláže cca 700 metrů od hotelu. Do centra i na pláž jezdí bezplatný shuttle bus přímo od hotelu. V centru města naleznete obchody, bary a restaurace. Hotel je postavený v unikátním stylu s praktickým hotelovým ochozem. Hotel prošel na jaře 2014 rekonstrukcí.

Vybavení

Nonstop recepce, Wi-Fi, restaurace, bar, konferenční místnost, venkovní bazén a dětský bazén (bazény nejsou vyhřívané). Vzhledem k umístění hotelu v horní části města je zajištěna doprava tzv. shuttle busem na pláž a do centra letoviska ZDARMA.

Pláž

Písčitá pláž se nachází cca 700 m od hotelu a je dostupná buď pěšky nebo ZDARMA hotelovým shuttle busem. Plážový servis za poplatek.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře kombinace bufetové a servírované formy nebo jen bufetová forma. Sklenice vody a vína k večeři.

Pokoje

Koupelna/wc s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, televize, telefon, minibar (za poplatek), trezor (za poplatek). Pokoje jsou menší, zařízené v typickém sardském stylu a většinou nedisponují balkonem. Vstup do pokojů z terasy nebo z hotelového ochozu.

Upozornění

Zájezdy jsou určeny pro osoby starší 55 let a je nutno mít trvalý pobyt v některé ze zemí EU.Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 lez bez doprovodu seniora.Uvedený název hotelu a popis je orientační, bude upřesněno cca 7 dní před odletem. Zájezdy pořádáme ve spolupráci s CK Quality Tours.

Informace

Evropský Karibik tak je po právu označován ostrov Sardinie. A právě zde jsme nejen pro seniory připravili tuto velmi speciální nabídku jak strávit příjemné chvíle na ostrově s nejkrásnějšími plážemi ve Středozemí. Z prehistorického osídlení se zachovaly četné kultovní stavby, shlédnout lze též antické vykopávky i řadu středověkých památek. Není jiného místa ve středomoří, kde byste našli tak překrásné koupání s vodou přecházející všemi odstíny od azurověmodré až po temně zelenou.Sardine představuje v posledních letech i vzhledem k vyšším cenám destinaci, kterou pro svoje zájezdy vyhledává zejména movitější klientela. Nyje je tu pro vás jedinečná příležitost poznat krásy druhého největšího ostrova Itálie i Středozemního moře na dovolené za nesrovnatelně nižší cenu. Okuste znamenitou kuchyni, která proslavila Itálii po celém světe.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000