crosssearch

Kousek od historického centra a od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

na příjezdní silnici do centra. Vlastní pláž cca 100 m, centrum cca 300 m.

Vybavení

renovovaný hotel (34 pokojů), restaurace á-la-carte s terasou, wi-fi, denní bar, společenská místnost (všechno klimatizováno, cca červen až polovina září). Odstavná místa pro kola, zahradní restaurace, velká střešní restaurace s lehátkovými křesly a altány na louce. Plážový bar Jimmy (cca půlka května do půlky září). Bazén v hotelu Garda Bellevue (vzdálen cca 50 m).

Ubytování

renovované, komfortní a moderní dvoulůžkové pokoje (A2C): se sprchou, WC, fénem, župany, telefonem, sat. TV, wi-fi, trezorem, chladničkou, klimatizací (cca červen až půlka září), balkónem nebo terasou a výhledem na jezero.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně večeře s místními specialitami. Čaj o páté od 16-17 h s pečivem, čajem nebo kávou nebo nealkoholickými nápoji.

Speciál

10% sleva na jídla v restauraci Bellavista, Sogno del Benaco, Azzuro v Limone.

Děti

dětská postýlka: do 2 let v ceně. Rezervace v CK.

Služby v ceně

při pobytu od 7 nocí v termínu 23.3.-6.4. a 20.4.-19.10. 1 výlet lodí do Malcesine a zpět/osoba. Wellness zóna v hotelu Garda Bellevue (vzdálen cca 50 m). Do 17.5. a od 5.10. 1/4 l vína, 1/2 l vody nebo 1 nealkoholický nápoj na osobu k večeři.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000