crosssearch

Moderní apartmánový komplex se nachází vedle hotelu Parc Club a golfového hřiště. Je vhodný pro rodiny s dětmi a pro milovníky golfu.

Konečná cena za osobu od: 1 839 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Moderní apartmánový komplex se nachází vedle hotelu Parc Club a golfového hřiště. Je vhodný pro rodiny s dětmi a pro milovníky golfu.

Pro rodiny

dětské hřiště
dětská herna v hotelu
dětský bazén
dětské židličky
dětská postýlka do 2 let v cěn. Rezervace v CK.

Pro golfisty

20 % sleva na green fee na přilehlém golfovém hřišti

Vybavení

moderní apartmánový komplex se 173 apartmány. Recepce, 2 bazény (cca polovina března až polovina října), z toho 1 relaxační bazén pro dospělé. Louka s lehátky a slunečníky u bazénu. Snídaňový a novinový servis (za poplatek). Ve vedlejším hotelu Parc Club: wi-fi ve veřejných prostorách, 2 restaurace, pizzerie, kavárna, minimarket, kadeřnictví, terasa na opalování, bar u bazénu s gril restaurací (cca polovina května až polovina září). Krytý bazén.

Ubytování

komfortně zařízené se sprchou, WC, satelitní TV, kuchyňkou (lednička, el. vařič), jídelnou, klimatizací (cca polovina května až polovina září), balkon nebo terasa. Dvoupokojové apartmány (F4F): pro 4 osoby, cca 40 m2, obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby a 1 dvoulůžkový pokoj. Třípokojové apartmány (F6F): pro 6 osob, cca 51 m2, obývací ložnice s pohovkou na spaní pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj s lůžkem.

Stravování

bez stravování

Wellness

v hotelu Parec Club. krytý bazén. Za poplatek. vířivka, parní lázeň, sauna, solarium, masáže a kosmetika.

Zábava

12.4.-6.6. a 13.9.-26.9. 3 x týdně živá hudba. 12.4.-6.6. a 13.9.-26.9. animační program, 7.6.-12.9. aqua aerobic, 14.6.-12.9. večerní show, piano bar.

Sport plus

fitness, plážový volejbal, stolní tenis, boccia. Za poplatek: stolní fotbálek, billiar, 3 tenisové kurty, půjčovna kol.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 278 termínů

Celkem 278 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000