crosssearch

Parkhotel Casimiro Village

Itálie, Lago di Garda (zobrazit na mapě) mapa

Rozlehlý hotelový komplex v krásném parku je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Bohatá wellness nabídka - krytý bazén, wellness zóna se saunou, parní lázní a vířivkou.

Konečná cena za osobu od: 3 961 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Rozlehlý hotelový komplex v krásném parku je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Bohatá wellness nabídka - krytý bazén, wellness zóna se saunou, parní lázní a vířivkou.

Pro rodiny

dětské hřiště
dětský bazén
rodinné pokoje
dětská postýlka do 2 let v ceně. Rezervace v CK.

Poloha

klidná, u břehu jezera. Centrum cca 2 km.

Vybavení

200 pokojů, restaurace, bar, kavárna, společenská místnost s wi-fi (za poplatek), konferenční místnost, čítárna, výtah. Bazén a dětský bazén (cca duben až polovina září). Hřiště, lehátka a slunečníky. Další bazén s integrovanýmdětským bazénem v parku (cca duben až polovina září) s lehátky a slunečníky 29.5.-12.9. (za poplatek). Bar u bazénu. Soukromá pláž s lehátky a slunečníky 29.5.-12.9. (za poplatek). Prádelna (za poplatek). Kotviště lodí cca 100 m (na vyžádání).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A) a čtyřlůžkové pokoje (A4A): vana nebo sprcha, WC, fén, telefon, satelitní TV, klimatizace, balkon nebo terasa. Jednolůžkové pokoje (A1A): s menším balkonem, výhled na jezero. Dvoulůžkové pokoje (A2B) a čtyřlůžkové pokoje (A4B): s výhledem na jezero. Superior pokoje (A2C) a superior rodinné pokoje (A4C): jako (A2A/A4A), kompletně renovované a nově zařízené. Superior pokoje (A2E) a superior rodinné pokoje (A4E): jako (A2B/A4B), kompletně renovované a nově zařízené, výhled na jezero. Suite (A2D): v dependanci Villa Nicoletta, cca 35 m2, nově vybavené, mansarda se 2 pokoji s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 sosby nebo 2 samostatná lůžka, trezor, lednička (naplnění na vyžádání), bez balkonu či terasy. Joker pokoje (A2S/A4S): vybaveny jako (A2A/A4A). Zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Polopenze od 16.4. do 5.10. Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive
17.4.-4.10. snídaně formou bufetu, oběd (cca 12:30-14:00 h.) menu o 3 chodech, večeře formou bufetu. K večeři víno, voda, pivo, Cola a limonáda. Čaj o páté s čajem, kávou a zákusky (16:00-18:00 h.). Bar cca 10:00-18:00 h.: káva, čaj, víno, pivo, voda, Cola a limonáda.

Sport aktivity

za poplatek: fitness, půjčovna kol, golfové hřiště cca 12 km.

Wellness

krytý bazén (cca 50 m2), wellness zóna (vstup starším 16 let) se saunou, parní lázní, vířivkou a fitness. Za poplatek: masáže.

Zábava

5 x týdně piano bar.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 770 termínů

Celkem 770 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000