crosssearch

Oblast jezera Lago di Garda v Itálii se vyznačuje středomořským klimatem.

Konečná cena za osobu od: 2 403 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblast jezera Lago di Garda v Itálii se vyznačuje středomořským klimatem. V jižní části západního pobřeží panuje velmi příjemné podnebí. Mezi městečky Torbole a Malcesine fouká příjemný vítr, který si oblíbili především surfaři. Ke Gardskému jezeru se můžete vypravit po celý rok. Některé hotely mají dokonce otevřeno i v zimě. Jaro je hlavní sezónou pro individuální turisty, protože hotely bývají levnější než v létě. Letní prázdniny zase využívají i Italové k tomu, aby v oblasti strávili krátkou dovolenou.

Popis kapacity

Hotel Panorama představuje ideální místo pro klidnou dovolenou u jezera Lago di Garda. Hotel se nachází v krásném letovisku Costermano, které je vzdálené asi 2 km od centra letoviska Garda. Hotel získal své jméno díky skvostnému panoramatickému výhledu do okolí. Hostům je k dispozici restaurace, bar, parkoviště, klimatizované prostory, trezor na recepci.

Ubytování

- 2-4 lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (WC, koupelna se sprchou), TV / SAT

Stravování

- polopenze - snídaně bufetová, večeře - výběr z menu

Doprava

- vlastní

Zábava a výlety

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentína na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,517,5 km a hluboké až 346 m. Ze severu do něho ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 314 termínů

Celkem 314 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000