crosssearch

V jižní části západního pobřeží panuje velmi příjemné podnebí. Mezi městečky Torbole a Malcesine fouká příjemný vítr, který si oblíbili především surfaři. Ke Gardskému jezeru se můžete vypravit po celý rok.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Oblast jezera Lago di Garda v Itálii se vyznačuje středomořským klimatem. V jižní části západního pobřeží panuje velmi příjemné podnebí. Mezi městečky Torbole a Malcesine fouká příjemný vítr, který si oblíbili především surfaři. Ke Gardskému jezeru se můžete vypravit po celý rok. Některé hotely mají dokonce otevřeno i v zimě. Jaro je hlavní sezónou pro individuální turisty, protože hotely bývají levnější než v létě. Letní prázdniny zase využívají i Italové k tomu, aby v oblasti strávili krátkou dovolenou.

Popis kapacity

Hotel leží v centrální pozici, cca 300 metrů od jezera. K dispozici je zde restaurace, hala, výtah, místnost s TV, parkoviště. Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

- 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení

Zábava a výlety

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentína na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,517,5 km a hluboké až 346 m. Ze severu do něho ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000