crosssearch

Vychutnejte si pohled na jižní část jezera Lago di Garda, za jasných dnů výhled až k Apeninám.

Konečná cena za osobu od: 2 985 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

dokonalá panoramatická poloha. Centrum cca 700 m, jezero cca 7 km.

Vybavení

bar, společenská místnost s internetovým koutem a wi-fi (za poplatek), TV místnost, terasa na opalování s barovým servisem. Pračky (za poplatek). Uzavřený úschovný prostor na motocykly a horská kola. Výtah. Zahrada s lehátkovými křesly, slunečníky. 2 bazény s dětským bazénem. Bar u bazénu/pizzerie (polovina května-polovina září). Krytý bazén (do poloviny května a od začátku září).

Ubytování

hotel: sprcha, WC, telefon, sat. TV, trezor. Jednolůžkové pokoje (A1A): strana do hor. Dvoulůžkové pokoje (A2A): balkón a výhled na jezero. Apartmány: kuchyňský kout (plynový sporák, chladnička), jídelní kout, telefon, sat. TV (cca 3 €/noc), sprcha, WC, balkón stranou k jezeru (se zahradním nábytkem a slunečníkem). Dvoupokojové apartmány (B2A/B3A/B4A, F4F): pro 2-4 osoby, cca 35 m2, ve vedlejší budově. Obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. 1 dvoulůžkový pokoj. Třípokojové apartmány (F6G): pro 6 osob, cca 45 m2: obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. 2 dvoulůžkové pokoje (1 s patrovou postelí).

Stravování

F4F/F6G: bez stravy. A1A/A2A/B2A/B3A/B4A: volitelně polopenze nebo plná penze: snídaně formou bufetu, oběd (u plné penze) a večeře výběr z menu se salátovým bufetem. 1x týdně galavečeře.

Sport/aktivity

stolní tenis, posilovna. Za poplatek: antukové tenisové kurty, sauna.

Zábava

animační program v německém jazyce (cca od poloviny června do poloviny září).

Děti

hřiště, dětský animační program v německém jazyce (cca od poloviny června do poloviny září). Dětská postýlka: do 2 let cca 20 €/týden. Maximální počet osob smí být překročen. Platba na místě. Rezervace v CK.

Služby v ceně

návštěva vinného sklípku v Manerba s degustací (úterý nebo pátek). Pro hotelové hosty 2 hodiny tenisu/pokoj. U polopenze 1 nealkoholický nápoj (0,2 l) pro děti do 13 let k večeři. Pro hosty s polopenzí 1 láhev Prosecca při příjezdu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 405 termínů

Celkem 405 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000