crosssearch

Apartmánový hotel ve velkém parku s přírodním vodopádem.

Konečná cena za osobu od: 2 751 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový hotel ve velkém parku s přírodním vodopádem.

Poloha

ve svahu, nádherný panoramatický pohled na severní část jezera Lago di Garda. Jezero cca 500 m, centrum cca 2 km (minibus za poplatek).

Vybavení

160 pokojů, které se rozkládají v několika budovách. Recepce s trezorem (za poplatek), restaurace, bar a společenská místnost. Plavecký bazén (cca 24 x 12 m) s dětským bazénem, terasa na opalování se slunečníky a lehátkovými křesly, snack bar.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): sprcha, WC, telefon, sat. TV, klimatizace (cca červenec/srpen), balkón nebo terasa.

Čtyřlůžkové rodinné pokoje (A4A): dvoulůžko a 2 samostatná lůžka nebo rozkládací pohovka pro 2 osoby.

Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Stejné vybavení jako A2A.

Dvoupokojové apartmány (B4B): pro 4 osoby, cca 30 m2: obývací ložnice se 2 místy na spaní. Kuchyňský kout (el. sporák, chladnička), jídelní kout. 1 dvoulůžkový pokoj nebo galerie na spaní se 2 lůžky. Sprcha, WC. Balkón nebo terasa. Výhled na jezero.

Dvoupokojové apartmány (F4F): pro 4 osoby, cca 40 m2: obývací ložnice se 2 místy na spaní. Kuchyňský kout (el. sporák, chladnička), jídelní kout. 1 dvoulůžkový pokoj nebo galerie na spaní se 2 lůžky. Sprcha, WC. Balkón nebo terasa a výhled na jezero. Kuchyňský kout není denně uklízen.

Stravování

pokoje typu A, B: polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu s různými studenými předkrmy, ovocem a salátovým bufetem. F4F: bez stravy.

Speciál

50% sleva ve wellness centru.

Děti

dětská postýlka: do 2 let cca 5 €/noc. Rezervace v CK. Max. počet osob nesmí být překročen. Platba na místě.

Wellness

krytý bazén. Za poplatek: vana se slanou vodou, parní lázeň, vitárium, regenerační sprcha, Kneippův bazének, bio sauna, ledový vodopád, vyhřívaná lavice, solárium, hydromasáže, vodopád a posilovna. Masáže na vyžádání.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 355 termínů

Celkem 355 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000