crosssearch

Kemping Bella Italia

Itálie, Lago di Garda (zobrazit na mapě) mapa

Na jižním pobřeží Lago di Garda, asi 1,5 km od Peschiera del Garda, se rozkládá největší kemp v této oblasti. Aquapark pro děti, zábavní předsta&vení a animace jsou na velmi dobré úrovni. Upravená zeleň, atraktivní restaurace, obchody a především výborné a kvalitní služby...

Konečná cena za osobu od: 3 668 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na jižním pobřeží Lago di Garda, asi 1,5 km od Peschiera del Garda, se rozkládá největší kemp v této oblasti. Aquapark pro děti, zábavní předsta­vení a animace jsou na velmi dobré úrovni. Upravená zeleň, atraktivní restaurace, obchody a především výborné a kvalitní služby nabízí Bella Italia pro všechny věkové kategorie. Na oblázkovou pláž se dostanete přímo z areálu kempu. Výhodou je i jeho výborná poloha, jen 7 km od Gardaland, kam se jistě alespoň jednou za pobyt vydáte za zábavou. Milovníci historie a kultury si zde rozhodně přijdou na své - Verona je vzdálená jen cca 30 km, Mantova asi 40 km a Benátky zhruba 145 km.

Vybavení / Sport / Zábava

recepce, pronájem trezoru (za poplatek), internet (za poplatek), prádelna, kadeřnictví, služby lékaře supermarket novinový stánek/ tabák, obchod se suvenýry, bazar, 3 restaurace, Trattoria, take-away, pizzerie, sendvič a snack bar, zmrziina, mini kiub (4-10 iet), denní a večerní animace pro děti a dospělé, taneční představení, dětské hřiště, mini fotbal, volejbal, basketbal, stoiní tenis, aquapark s 5 bazény a skluzavkami, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (omezený počet), v polo-olympijském bazénu jsou povinné koupací čepice, za poplatek: tenisové kurty, pronájem kol, sportovní vybavení k windsurfingu a parasailing.

Ubytování / Vybavení

Happy Standard nebo Happy Lux, možnost klimatizace za poplatek.

Stravování

bez stravy

Náš názor

pokud hledáte aktivní a zábavnou dovolenou - jste na správném místě! Ideální volba pro rodiny s dětmi, aie také pro páry či skupinky, které preferují dovolenou v přírodě s kombinací kvalitních služeb. Skvělá výchozí poloha pro milovníky kultury, přírody a zábavy.

Pláž

přímo na pláži

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 64 termínů

Celkem 64 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000