crosssearch

Oblíbený prázdninový komplex s hotelovými pokoji, apartmány a bungalovy.

Konečná cena za osobu od: 2 538 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bazzanega

jedinečná panoramatická lokalita. Bungalovy leží nad hotelem. Limone cca 3 km. Ideální pro pěší túry a vyjížďky na horských kolech.

Vybavení

cca 100 pokojů a 15 bungalovů. Restaurace, pizzerie, bar/kavárna, společenská místnost s wi-fi (za poplatek), místnost se sat. TV, výtah, zahrada, 2 bazény. Lehátka, lehátková křesla, slunečníky. Přírodní park, terasy, 2 umělá jezírka. Uzavřený prostor pro úschovnu horských kol.

Ubytování

hotel: sprcha, WC, telefon, plazmová sat. TV, trezor (cca 1 €/den), ventilátor, balkón. Jednolůžkové pokoje (A1A), dvoulůžkové pokoje (A2B): v hlavní budově, s výhledem na jezero. 3. osoba na přistýlce.

Dvoulůžkové pokoje (A2C): vybavené jako A2B (bez ventilátoru), v novostavbě, prostornější a nově zařízené. Fén, kosmetické zrcadlo, klimatizace (cca 18.5.-13.9.). Chladnička, wi-fi, trezor. Balkón nebo terasa. Zastřešené parkoviště.

Dvoulůžkové pokoje (A2D): v hlavní budově, stejné vybavení jako A2B (bez ventilátoru), prostornější s panoramatickým výhledem. Klimatizace (cca 18.5.-13.9.), fén, kosmetické zrcadlo. Některé pokoje s pohovkou nebo patrovou postelí pro 3. a 4. osobu).

Čtyřlůžkové pokoje (A4A): v hlavní budově, s výhledem na jezero. Některé s patrovou postelí pro 3. a 4. osobu.

Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Apartmány/bungalovy: všechny vybaveny vanou nebo sprchou, WC, sat. TV, trezorem (cca 1 €/den), kávovarem, chladničkou. 2x týdně úklid (středa a sobota) a výměna veškerého prádla.

Dvoupokojové apartmány (B4B): cca 40 m2: v domě Apollo. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj. Boční výhled na jezero. Balkón nebo terasa.

Třípokojové bungalovy (B4C): pro 4 osoby, cca 45 m2: obývací pokoj, jídelní kout. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj s patrovou postelí nebo oddělenými lůžky. Terasa. Výhled na jezero.

Stravování

A1A/A2B/A2C/A4A/A2D/A2S: volitelně snídaně nebo polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. B4B/B4C: Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Sport/aktivity

posilovna, stolní tenis, multifunkční hřiště na volejbal/fotbal (umělý trávník). 5 antukových tenisových hřišť (cca 10 €/h). Tenisový trenér na vyžádání. Minigolf (cca 3 €).

Děti

hřiště. Dětský bazén. Dětská postýlka: do 2 let cca 5 €/den. Platba na místě. Rezervace v CK.

Služby v ceně

při rezervaci polopenze: víno, voda a pro děti nealkoholický nápoj k večeři.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 470 termínů

Celkem 470 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000