crosssearch

Residence Cala Verde

Itálie, Jižní Itálie

Residenční komplex situovaný přímo u moře - na několikakilometrové bílé písečné pláži. Lokalita Santa Margherita di Pula se rozkládá podél pobřeží jen pár kilometrů od městečka Pula, které je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha

Residenční komplex situovaný přímo u moře – na několikakilometrové bílé písečné pláži. Lokalita Santa Margherita di Pula se rozkládá podél pobřeží jen pár kilometrů od městečka Pula, které je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava.

Vybavení areálu

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém piniovém háji, který chrání před ostrými slunečními paprsky. Veškeré apartmány jsou přízemní nebo patrové, každý má svou předzahrádku (některé gril), apartmány v prvním patře mají balkon. K vybavení komplexu patří supermarket, malý bazén s barem (otevřený v červenci a srpnu), parkoviště – 1 auto na apartmán.

Apartmány

Bilo pro 2 osoby: obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským, oddělená ložnice s manželskou postelí, WC a koupelna. Bilo pro 3-4 osoby má v obývací části rozkládací dvoulůžko. Trilo pro 4-5 osob: navíc 1 ložnice zpravidla s palandou, v obývací části rozkládací lůžko. Apartmány jsou jednoduše, ale velmi účelně zařízeny. Na místě je možné doobjednat za příplatek klimatizaci a televizi

Stravování

Apartmány jsou bez stravování

Sport a zábava

Tenisové kurty, petangue, hřiště na malý fotbal. Možnost pronájmu čtyřkolek. V této oblasti je možné praktikovat řadu vodních sportů, přímo na pláži je půjčovna surfů, loděk, malých katamaránů a vodních lyží.

Pláž

Písečná s pozvolným vstupem do moře v max. vzdálenosti od apartmánů do 400 m. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (6 €/den slunečník, 3 €/den lehátko).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000