crosssearch

Hotel Flamingo Resort

Itálie, Jižní Itálie

Hotelový areál je situovaný cca 35 km od hlavního města Cagliari, v klidné lokalitě v tropické zahradě, přímo u bílé písečné pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Popis hotelu

Hotelový areál je situovaný cca 35 km od hlavního města Cagliari, v klidné lokalitě v tropické zahradě, přímo u bílé písečné pláže.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací s centrální regulací, telefonem, fénem, SAT-TV, ledničkou, balkonem. Pokoje I Nidi superior jsou ve vilách v parku, pouhých 70 m od moře. Světlé, pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s terasou a venkovním posezením. Na vyžádání též suite - prostornější (s možností až 2 přistýlek), vybavené jako pokoje I Nidi, mají 2 místnosti a navíc jsou vybavené hydromasážní vanou umístěnou na terase.

Vybavení hotelu

Komplex se skládá z hlavní budovy a 6 vedlejších vil, 4 vil s pokoji I Nidi superior. V hotelu jsou 3 restaurace - I Coralli přímo u bazénu, specializovaná na delikatesy, Le Lanterne otevřená v době oběda, a Wild Duck, která je k dispozici pouze klientům I Nidi, bar, piano bar, beauty centrum, bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětský koutek, TV místnost, konferenční sál, butik.

Pláž

Soukromá písečná pláž je přímo před hotelem, na pláži je stinná zóna s rákosovou střechou a lehátky zdarma.

Strava

Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000