crosssearch

VILLAGGIO EUROPEO

Itálie, Jižní Itálie - Sicílie

Jedno z mála středisek rozkládajících se přímo u pláže města Catanie. Toto jedinečné umístění umožňuje hostům nejen přímý vstup na krásnou hotelovou pláž karibského charakteru, ale i snadné dosažení magického historického jádra Catanie. Středisko Europeo se totiž nachází přímo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Jedno z mála středisek rozkládajících se přímo u pláže města Catanie. Toto jedinečné umístění umožňuje hostům nejen přímý vstup na krásnou hotelovou pláž karibského charakteru, ale i snadné dosažení magického historického jádra Catanie. Středisko Europeo se totiž nachází přímo v klidné hotelové části města, odkud je nezapomenutelný pohled na dýmající Etnu a všechna městečka na jejím úpatí. Doporučujeme také všem, kteří chtějí podnikat co nejvíce výletů po různých částech Sicílie.

Vybavení:

Bazén s lehátky (za poplatek), restaurace, pizzerie, bar, minimarket, beach volley a rozlehlá hotelová pláž se slunečníky a lehátky (tyto služby mohou být v období A omezeny). V červenci a srpnu je zajištěn také zábavní program a diskotéka.

Ubytování:

APARTMÁNY: Jsou přízemní, jednoduše zařízené, v bezprostřední blízkosti pláže. Mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout a verandu. Apartmány pro 2-4 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem nebo 2 lůžky. Zdarma na vyžádání možnost 3. a 4. lůžka (palandy). Apartmány pro 4-6 osob (bilo): Pokoj s manželským lůžkem a obývací pokoj se 2 lůžky. Zdarma na vyžádání možnost 5. a 6. lůžka (palandy).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000