crosssearch

VILLAGGIO BAIA CALAVA - hotel

Itálie, Jižní Itálie - Sicílie

Leží na mírném svahu v zátoce mezi Gioiosa Marea (2 km) a Patti (6 km), přímo u dlouhé písčité pláže s oblázky. Z Baia Calavà je výhled přímo na Liparské ostrovy. Středisko tvoří zděné vilky a řadové domky, kde jsou umístěny apartmány a hotelové pokoje. Celý komplex je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Leží na mírném svahu v zátoce mezi Gioiosa Marea (2 km) a Patti (6 km), přímo u dlouhé písčité pláže s oblázky. Z Baia Calav je výhled přímo na Liparské ostrovy. Středisko tvoří zděné vilky a řadové domky, kde jsou umístěny apartmány a hotelové pokoje. Celý komplex je obklopen exotickými porosty a úchvatnými horami Capo Calav, které se táhnou až do vnitrozemí.

Vybavení:

Bazén se slunečníky a lehátky, společenský sál, bar, restaurace, kde je snídaně podávána formou bufetu, oběd a večeře servírovány, víno podáváno zdarma, 2 tenisové kurty, minifotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště (za poplatek), stolní tenis, bocce, market, pizzerie, občerstvení self-servis, diskotéka, pianobar, půjčovna lodí, šlapadel a windsurfingů, od 1/7 do 31/8 miniclub pro děti, ve kterém je malý bazén, skluzavky a herna. Dále se zde nabízejí atraktivní výlety na Liparské ostrovy, na Etnu, do Taorminy a Tindari. Hosté ubytovaní v apartmánech mají možnost stravování v hotelové restauraci. Příplatek za oběd nebo večeři činí 17/osoba (úhrada v CK). KLUBOVÁ KARTA: Zdarma. Karta každému umožňuje vstup do bazénu, na privátní pláž, kde je pro každý apartmán nebo pokoj rezervován 1 slunečník a 2 lehátka, vstup do miniclubu pro děti, zahrát si stolní tenis nebo zúčastnit se bohatého zábavního programu a diskotéky.

Ubytování:

HOTELOVÉ POKOJE jsou dvou- až čtyřlůžkové, umístěné v řadových domcích. Mají vlastní vchod, lednici, telefon, stropní ventilátor, verandu s výhledem na moře a vlastní příslušenství. V některých z nich je klimatizace (za příplatek 13/pokoj/den, nutno objednat předem, úhrada na místě).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000