crosssearch

VILLAGE HOLIDAY CLUB NAXOS

Itálie, Jižní Itálie - Sicílie

Moderní vilkový komplex s bazénem nacházející se přímo v centru turistického letoviska Giardini Naxos a 200 m od písčité pláže. Celé prázdninové středisko je umístěno v krásné zahradě se subtropickými porosty, kde jsou umístěné řadové vilky a sportovní zařízení. Úchvatné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Moderní vilkový komplex s bazénem nacházející se přímo v centru turistického letoviska Giardini Naxos a 200 m od písčité pláže. Celé prázdninové středisko je umístěno v krásné zahradě se subtropickými porosty, kde jsou umístěné řadové vilky a sportovní zařízení. Úchvatné městečko Taormina, kam pravidelně jezdí linkový autobus, leží jen 6 km od komplexu.

Vybavení:

Bazén se slunečníky a skládacími lehátky, restaurace, bar, amfiteátr, recepce, posilovna, 2 tenisové kurty, minifotbalové a volejbalové hřiště, dětský koutek, stolní tenis, minimarket, plážový servis, Beauty center. Možnost výletů, zapůjčení aut, transferů a jiných turistických služeb. KLUBOVÁ KARTA: Pro klienty CK Palma travel zdarma. Umožňuje volný vstup do bazénu se slunečníky a plážovými křesly (až do vyčerpání míst) a po celé léto možnost účastnit se aerobiku, aquaerobiku, výuky latinskoamerických tanců, sportovních turnajů, pianobaru, zábavních a hudebních programů pro děti a pro dospělé.

Ubytování:

APARTMÁNY: Celkem 252 apartmánů je vybaveno klimatizací, telefonem, televizí, kuchyňským koutem, koupelnou a verandou nebo balkonem se zahradním nábytkem. Možnost připojení na internet. Typ Magnolia - pro 2-3 osoby: Umístěn v přízemí, má 3 lůžka, kuchyňský kout a koupelnu. Typ Lilium - pro 3-4 osoby: Dvoupodlažní, v přízemí je kuchyňský kout a francouzské lůžko (šířka 140 cm), WC a umyvadlo, v 1. patře 2 lůžka, koupelna a balkon. Typ Bouganville - pro 4-5 osob: Dvoupodlažní, v 1. patře je obývací pokoj s kuchyňkou, balkonem a 1 lůžkem oddělený vyšší stěnou od místnosti se 2 lůžky a koupelnou. Ve 2. patře je podkroví se 2 lůžky, koupelnou a panoramatickou terasou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000