crosssearch

Hotel s velice atraktivním umístěním mezi dvěma zálivy a pouhých pár kroků od pláže a zároveň od lanovky do historického centra nejkrásnějšího městečka Sicílie – Taorminy. To vše navíc za velice zajímavé ceny! Letovisko: Taormina Od pláže: 100 m od písčité pláže s...

Konečná cena za osobu od: 17 740 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s velice atraktivním umístěním mezi dvěma zálivy a pouhých pár kroků od pláže a zároveň od lanovky do historického centra nejkrásnějšího městečka Sicílie – Taorminy. To vše navíc za velice zajímavé ceny!

Letovisko: Taormina

Od pláže: 100 m od písčité pláže s oblázky a útesy (přes silnici)

Snídaně: bufetové

Večeře: bufetové

Poloha: hotel s bazénem a velice atraktivním umístěním je situován mezi zálivy Baia di Mazzaró a Baia delle Sirene, pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra nejkrásnějšího městečka Sicíle – Taorminy.

Vybavení: bazén s velikou terasou ke slunění, odkud je nádherný výhled na mořský záliv a okolí Taorminy, TV sál, výtah, bar a restaurace s mezinárodní kuchyní, a především se sicilskými specialitami.

Služby za poplatek: hotelová garáž (EUR 20/den), plážový servis (EUR 16/den 1 slunečník a 2 lehátka), dětská postýlka (EUR 10/den, na vyžádání).

Ubytování: celkem 65 2lůkožvých pokojů s možností 2 přistýlek pro děti či dospělé má vlastní příslušenství, klimatizaci, fén, telefon, televizi se satelitním vysíláním, trezor a některé terasu nebo balkon (za příplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000