crosssearch

Tento menší hotel se nachází v klidnější části Giardini Naxos, cca 100 metrů od centra střediska. Od hotelu Sporting Baia, jehož je depandancí, je oddělen pouze místní komunikací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento menší hotel se nachází v klidnější části Giardini Naxos, cca 100 metrů od centra střediska. Od hotelu Sporting Baia, jehož je depandancí, je oddělen pouze místní komunikací.

Vybavení:

Klienti tohoto hotelu mohou využívat veškerého vybavení hotelu Sporting Baia (recepce, restaurace, bar, relaxační centrum, vnitřní bazén, kadeřnictví, sluneční terasa).

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži. Množství obchůdků, barů a restaurací v nedalekém centru střediska.

Pláž:

Pláž s hrubozrnným pískem se nachází cca 50 metrů od hotelu.

Stravování:

V hotelu Sporting Baia. Rozšířená kontinentální snídaně bufetovou formou. Večeře servírované výběrem z menu, salátový bufet.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Giardini Naxos

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, klimatizací (jen v hlavní sezóně), trezorem a balkonem či terasou.

Tipy pro správnou volbu:

- všechny pokoje s balkonem či terasou - výhodná poloha

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000