crosssearch

Hotel obklopený zahradou se nachází na okraji městečka Trabia, cca 3 km od centra. Přílet do Palerma. Vybavení: 2 venkovní bazény (z toho jeden dětský). Hotel disponuje 2 restauracemi a 2 bary (jeden funguje po celý rok, druhý u bazénu pouze v době provozu bazénu přes...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel obklopený zahradou se nachází na okraji městečka Trabia, cca 3 km od centra. Přílet do Palerma.

Vybavení:
2 venkovní bazény (z toho jeden dětský). Hotel disponuje 2 restauracemi a 2 bary (jeden funguje po celý rok, druhý u bazénu pouze v době provozu bazénu přes letní sezonu). K dispozici knihovna, přes letní sezonu rovněž malý obchůdek s novinami a suvenýry. V případě zájmu k dispozici konferenční místnosti.

Ubytování:
celkem 54 pokoje - všechny vybavené klimatizací, satelitní TV, telefonem a fénem, minibar na vyžádání. Trezory zdarma na recepci. Torre Artale Hotel and Villas je depandance k hotelu Torre Artale Relais, ubytování v 60 dvoulůžkových pokojích (vybavených klimatizací a telefonem) je skromnější než v hlavní budově Torre Artale Relais. Pokoje jsou vzdálené cca 100–1000 m od hlavní budovy (Torre Artale Relais), stravování a veškerá zábava probíhá v areálu hlavní budovy.

Stravování:
snídaně jsou formou bufetu, večeře mohou být servírované nebo formou bufetu. V ceně polopenze ke každému jídlu zdarma 0,5 l vody a 0,25 l vína místní výroby.

Pláž:
soukromá písečná pláž v letovisku San Nicola od hotelu vzdálena cca 4 km. Na pláž jezdí v období 15.6.–30.9. hotelový shuttle bus zdarma.

Sport a zábava:
5 tenisových kurtů, multifunkční hřiště pro volejbal a basketbal, hřiště pro kopanou, minigolf, stolní tenis. Animační programy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000