crosssearch

Nově a moderně zařízený hotel se nachází přímo v centru na krásné pobřežní promenádě přitažlivého turistického městečka Giardini Naxos navazujícího na Taorminu, perlu Sicílie. V místě, kde je hotel umístěn, se vyskytují dlouhé písčité pláže s mnoha restauracemi, bary a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově a moderně zařízený hotel se nachází přímo v centru na krásné pobřežní promenádě přitažlivého turistického městečka Giardini Naxos navazujícího na Taorminu, perlu Sicílie. V místě, kde je hotel umístěn, se vyskytují dlouhé písčité pláže s mnoha restauracemi, bary a typickými sicilskými obchůdky. Písčitá hotelová pláž s výtečnou rybí restaurací a úžasným výhledem na pobřeží a na městečko leží jen 30 m od hotelu.

Vybavení

Restaurace uvnitř hotelu, kde se podávají snídaně, restaurace u moře, bar, Wi-Fi zdarma, TV sál, výtah a hotelová pláž se slunečníky a lehátky. Z hotelu je možné využít pravidelnou linkovou dopravu do centra Taorminy.

Ubytování

Hotelové pokoje (celkem 25) jsou nově vybavené, mají klimatizaci, TV sat, vlastní příslušenství, telefon, fén a minibar. Některé pokoje mají balkon.

Stravování

Tento hotel je nabízen se snídaní.

Pláž

Písčitá hotelová pláž s výtečnou rybí restaurací a úžasným výhledem na pobřeží a na městečko leží jen 30 m od hotelu.

Sport a zábava

Kromě vybavení hotelu můžete využít pestré nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po Sicílii.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000