crosssearch

Hotelový komplex s ideální polohou je vystavěn přímo na pláži v udržované zahradě ve středisku Giardini Naxos. Nedaleko hotelu najdeme autobusovou zastávku, odkud je pravidelné spojení do blízké Taormini (cca 20 minut jízdy, za poplatek). Samotný hotel je vystavěn nedaleko...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex s ideální polohou je vystavěn přímo na pláži v udržované zahradě ve středisku Giardini Naxos. Nedaleko hotelu najdeme autobusovou zastávku, odkud je pravidelné spojení do blízké Taormini (cca 20 minut jízdy, za poplatek). Samotný hotel je vystavěn nedaleko centra střediska, tvořeného klidnější silnicí s několika obchůdky a restauracemi.

Vybavení pokojů: Luxusní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, TV-SAT, telefonem, minibarem, trezorem, klimatizací a balkonem. Na pokojích je k dispozici přípojka k internetu (za poplatek).

Standardní pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny starším nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, TV-SAT, telefonem, minibarem, klimatizací a balkonem. Trezor je k dispozici na recepci.

Vybavení hotelu: Prostorná vstupní hala s recepcí, barem, několik restaurací, obchod se suvenýry, TV kout, několik výtahů, kadeřník, bazén s terasou na opalování - slunečníky, lehátky, případně křesílka zdarma a konferenční centrum.

Pláž: Menší písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Přístup po několika schodech.

Strava: Bufetové snídaně. Fakultativní večeře jsou servírované s výběrem ze tří druhů jídel.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000