crosssearch

Rezidence Triscinamare

Itálie, Jižní Itálie - Sicílie

Obrázek není k dispozici

Rezidence Triscinamare se nachází na jižní straně ostrova Sicílie, asi 4 km od archeologického parku Selinute. Apartmány jsou od krásné písečné pláže vzdáleny 200-250 m. V letní sezóně je pro návštěvníky připraveno mnoho sportovních aktivit a animační programy pro dospělí i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Rezidence Triscinamare se nachází na jižní straně ostrova Sicílie, asi 4 km od archeologického parku Selinute. Apartmány jsou od krásné písečné pláže vzdáleny 200-250 m.  V letní sezóně je pro návštěvníky připraveno mnoho sportovních aktivit a animační programy pro dospělí i děti.

Vybavení

Bar, restaurace, parkoviště (zdarma), solární terasa a zahrada, trezor, soukromá pláž s plážovým servisem, dětské hřiště. V blízkosti rezidence najdete obchody, pizzerii, restauraci a zmrzlinárnu.

Ubytování

Apartmány typu BILO s balkonem nebo terasou jsou vybaveny telefonem, trezorem, TV a klimatizací (funkční v časech 13:00-16:00 a 19:00-7:00).

BILO 2:
obsazenost 2 osoby, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice a manželským lůžkem nebo 2 lůžky, soc. zařízení.

BILO 3:
obsazenost 3 osoby, obývací místnost s 1 lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice a manželským lůžkem nebo 2 lůžky, soc. zařízení.

BILO 4:
obsazenost 4 osoby, obývací místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice a manželským lůžkem nebo 2 lůžky, soc. zařízení.

BILO 5.:
obsazenost 5 osob, obývací místnost s rozkládací pohovkou a 1 lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice a manželským lůžkem nebo 2 lůžky, soc. zařízení. Možnost 6.lůžka (za poplatek).

Stravování

Vlastní.

Sport

Dětské hřiště, dětský bazén, stolní tenis, šlapadla, sportovní kurzy (kanoe, windsurfing), plážový volejbal, miniklub, diskotéka, animační program (14.6.-14.9.).

Tipy

Palermo, archeologická zóna Selinunte - 14 km.

Pláž

Písečná: asi 200-250 m od ubytování, soukromá i veřejná, písčitá. Plážový servis součástí klubové karty (9:00-19:00) - 1 slunečník, 1 lehátko a 1 křesílko/AP.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000