crosssearch

Písečná pláž, místy oblázky je přístupná lanovkou z částí Olimpo a La Terazze do části Antares. Z hotelu Antares výtahem na parkoviště a poté 300 metrů chůzí. Terasovitý komplex tří hotelů má fantastický panoramatický výhled na záliv Taormina a městečko Letojanni. Hotel...

Konečná cena za osobu od: 19 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž

Písečná pláž, místy oblázky je přístupná lanovkou z částí Olimpo a La Terazze do části Antares. Z hotelu Antares výtahem na parkoviště a poté 300 metrů chůzí.

Poloha Hotelu

Terasovitý komplex tří hotelů má fantastický panoramatický výhled na záliv Taormina a městečko Letojanni. Hotel Olimpo je nejhořejší část hotelového komplexu, hotel La Terazze je umístěn v prostřední časti a klienti využívají služby a vybavení Olimpu. V nejspodnější části komplexu je hotel Antares.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek - all inclusive - zahrnuje - snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní sicilskou snídani, místní alkoholické a nealkoholické nápoje a zmrzlina u bazénu od 10:00 do 18:00, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 18:00 do 24:00 v hlavním hotelovém baru, odpolední občerstvení - káva a dortíky od 16:00 do 17:00, 20% slevu na služby ve lázeňském centru Nettuno, fitnes, jacuzzi, aerobic,

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana/ sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů) mají centrální klimatizaci, jsou vybaveny mini barem, trezorem, konvicí na přípravu kávy a čaje, TV/SAT. Hotel Antares má pokoje s balkonem s výhledem na moře za příplatek nebo standardní pokoje bez balkonu s francouzským oknem Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení Hotelu

Dvě vstupní haly s recepcí (jedna v části Olimpo a druhá v části Antares), dvě restaurace, piano bar, bary u bazénů, venkovní bazén u hotelu Olimpo a u hotelu Antares, denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, jacuzzi, solárium, mini market, butik, lékař, hlídaní dětí, masáže, kosmetické centrum, finská a římská sauna, turecké lázně. Všechny tři hotely jsou propojeny lanovkou. Z hotelu Antares je výtah na parkoviště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 96 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000