crosssearch

Nové středisko LE DUNE RESORT, otevřené v červenci 2010, se nachází v západní části Sicílie nedaleko rybářského přístavu PORTO PALO (1,5 km) a 5 km od význačného horského města MENFI. Hotelový komplex je zasazený v nedotčené přírodě se zlatými plážemi s jemným pískem a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Vybavenost a služby

velký bazén se slunečníky a lehátky, malý hydromasážní bazén, dětský bazén, Wellness centrum (za poplatek), které plně využívá léčebné postupy a zahrnuje turecké lázně, barevnou terapii, masáže vč. orientálních, bar u bazénu a na pláži, restaurace s terasou, soukromá pláž vybavená slunečníky a lehátky, rozlehlá zahrada, parkovací místa.
Klienti si mohou zapůjčit kola (za poplatek) na projížďku krajinou plnou vinic a olivových hájů. Od střediska také vede 3 km dlouhá cyklostezka spojující PORTO PALO s městečkem MENFI.

Výlety

strategická poloha střediska v archeologicky bohaté oblasti nabízí mnoho možností pro výlety do nedalekých lázní SCIACCA TERME (12 km), AGRIGENTO (80 km) s Údolím chrámů, SELINUNTE s největším archeologickým parkem v Evropě, SEGESTA s chrámem, divadlem a Akropolí, ERACLEA MINOA se zbytky řeckého města ze 6. století před naším letopočtem, jeskyně CUSA, ostrov MOTHIA starověká fénická kolonie z 8. století před naším letopočtem, ERICE starobylé středověké městečko s nevšední krásou.
Vzdálenosti do významných měst: PALERMO 100 km, TRAPANI 90 km, 25 km železniční stanice CASTELVETRANO.

Ubytování

moderně a elegantně vybavené pokoje pro 2 - 4 osoby mají ve vybavení SAT TV, telefon, přístup na internet, minibar, klimatizaci, trezor, soukromou koupelnu s hydromasážní sprchou a s fénem, terasu se zahradním nábytkem. Pokoje typu SUITE mají navíc obytnou místnost.

Stravování

formou polopenze, bufetová nabídka snídaní, večeře s obsluhou, 2 chody, výběr ze 2 menu, přílohy, saláty, dezerty, při plné obsazenosti hotelu bufetová nabídka, nezahrnují nápoje. Možnost plné penze za příplatek 84 € osoba / týden.
Všechny pokrmy jsou připravované tradičními metodami z produktů sklizených v nedaleké zemědělské oblasti, z denního úlovku ryb pocházejících z městečka Sciacca a Porto Palo, v nabídce jsou cenná vína z nedaleké vinařské oblasti (Planeta, Settesoli Salaparuta, Tasca d'Almerida, Donnafugata), to vše zaručuje vysokou hodnotu všech pokrmů.

Pláž

přímo u písčité, pláž je 10 km dlouhá, na soukromé pláži v ceně plážový servis, zapůjčení windsurfingu a kánoí, plážové osušky.

Doprava

vlastní, LETECKÉ ZÁJEZDY zahrnují zpáteční letenku Praha - Palermo, transfer z / na letiště Palermo 130 km / 1 cesta, nebo zpáteční letenku Praha - Catania 250 km.

Stravování

polopenze
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000