crosssearch

Poloha: apartmány se nacházejí v řadových vilkách se zahrádkami nebo terasami ke slunění ve středisku Portorosa. Komplex je obklopen hustými exotickými porosty palem, oleandrů, pinií, fíkusů a je protknut moderně vytvořenými kanály, které vás zavedou do obchodního centra...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Krásná oblast Portorosa je vyhledávaným cílem turistů.

Pláž: 450 m

Typ stravy: Vlastní

Poloha: Apartmány se nacházejí v řadových vilkách se zahrádkami nebo terasami ke slunění ve středisku Portorosa. Komplex je obklopen hustými exotickými porosty palem, oleandrů, pinií, fíkusů a je protknut moderně vytvořenými kanály, které vás zavedou do obchodního centra anebo na krásnou písčitou pláž, která je od vilek vzdálena přibližně 450 m.

Vybavení: Ve vedlejší rezidenci Portorosa je hostům k dispozici velký bazén (za poplatek), veřejná a privátní pláž, obchodní centrum s markety a různými obchůdky, restauracemi, bary atd.

Služby za poplatek: Bazén, plážový servis.

Ubytování: Vilky mono pro 2– 5 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, příslušenství, možnost 1 přistýlky za příplatek. Vilky pro 4–8 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, možnost 2 přistýlkek za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000