crosssearch

Elegantní nedávno zrekonstruovaný hotel Kalos leží v jedné z nejkrásnějších přímořských oblastí Naxoského zálivu, kde Vám klid a vůně květin zajistí opravdovou relaxační dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Elegantní nedávno zrekonstruovaný hotel Kalos leží v jedné z nejkrásnějších přímořských oblastí Naxoského zálivu, kde Vám klid a vůně květin zajistí opravdovou relaxační dovolenou.

Vybavení

Recepce, výtah, odnos zavazadel, klimatizovaná restaurace, bar, úschovna zavazadel na recepci, nehlídané parkoviště (omezený počet míst), soukromá pláž se slunečníky a lehátky a terasou vhodnou k posezení.

Ubytování

Útulně zařízené pokoje s panoramatickým výhledem na Etnu, Naxoský záliv a Taorminu. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, telefon, fén a TV/SAT.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj s panoramatickým výhledem, vlastní soc. zařízení, fén, telefon, TV/SAT.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s přístýlkou a panoramatickým výhledem, vlastní soc. zařízení, fén, telefon, TV/SAT.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. Nápoje za poplatek. Podává se v restauraci Bellavista.

Sport

Vodní sporty, potápění, cykloturistika.

Tipy

Taormina (na seznamu UNESCO): řadí se mezi nejkrásnější města celé Itálie. Rozkládá se na vysokém útesu nad Jónským mořem, nejvýznamnější památkou je určitě slavné řecko-římské divadlo, z jehož řad se nabízí ty nejromantičtější pohledy na dominantu Sicílie - sopku Etnu. Syrakusy (na seznamu UNESCO): typické bílé budovy, středověká i barokní architektura, významné přímořské lázně, kdysi jedna z nejdůležitějších provincií Velkého Řecka, dnes město umění a velkého archeologického významu, důležité středisko cestovního ruchu. Eolské ostrovy (na seznamu UNESCO): vulkanické horniny, divoké pobřežní scenérie.

Pláž

Oblázková: soukromá pláž se slunečníky a lehátky a terasou k opalování. Z pláže je krásný výhled na celý záliv.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000