crosssearch

Elegantní hotel Isabella, ukrytý v srdci historické Taorminy, je ideálním východiskem pro ty, kteří chtějí poznat kouzelnou atmosféru tohoto romantického města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Elegantní hotel Isabella, ukrytý v srdci historické Taorminy, je ideálním východiskem pro ty, kteří chtějí poznat kouzelnou atmosféru tohoto romantického města. O Taormině se říká, že patří mezi nejkrásnější města z celé Itálie. Pokud zvolíte ubytování v hotelu Isabella, můžete naplno využít veškerých možností, které Taormina nabízí - procházky městem, objevování historických památek, nakupování, kulturu a samozřejmě také koupání na privátní pláži sesterského hotelu Caparena - doprava na pláž je pro hosty hotelu zajištěna denně od května do září!

Poloha

Hotel se nachází na promenádě Corso Umberto, proslulé ulicí plné obchůdků a butiků, v blízkosti řecko-římského divadla a dalších historických památek v Taormině. Mezinárodní letiště v Catanii je vzdáleno 55 km od hotelu.

Zábava

Poznejte historické město Taormina, které každoročně láká na Sicílii spoustu návštěvníků svými historickými památkami, kulturní nabídkou a místními butiky a obchůdky. Doporučujeme navštívit také okolí Taorminy, úchvatný je především výhled ze sopky Etna, na kterou se lze dostat lanovkou či středověké město Castelmola. Výlety do okolí či pronájem automobulů pro Vás na přání zajistí pracovníci hotelu.

Pro děti

Hotel nabízí babysitting.

Pláž

Pouhých 15 minut od hotelu je vzdálena pláž Taormina Mare, hostům hotelu Isabella je navíc k dispozici také privátní oblázková pláž sesterského hotelu Caparena & Wellness Club - hotel zajišťuje pro své hotely transfery na tuto pláž denně od května do září.

Ubytování

K dispozici je hostům 32 stylových pokojů. Standardní dvoulůžkové pokoje s výhledem na historickou část města jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, minibarem a vysoušečem vlasů. Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů, která je v letních měsících podávána na střešní hotelové terase s krásným panoramatickým výhledem do okolí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000