crosssearch

Fiesta Garden Beach

Itálie, Jižní Itálie - Sicílie

V klidné části malého sicilského městečka Campofelice di Roccella (5 km) - přímo u hotelové písečně- -oblázkové pláže - cca 15 km od romantického městečka Cefalú s nákupními možnostmi - 45 km od hlavního města Palerma - 10 km od aquaparku v Cefalú (za poplatek)

Konečná cena za osobu od: 22 106 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

v klidné části malého sicilského městečka Campofelice di Roccella (5 km) - přímo u hotelové písečně- -oblázkové pláže - cca 15 km od romantického městečka Cefalú s nákupními možnostmi - 45 km od hlavního města Palerma - 10 km od aquaparku v Cefalú (za poplatek)

Vybavení:

příjemná vstupní hala s recepcí - venkovní a vnitřní restaurace - ala carte restaurace - pizzerie - piano bar - plážový bar - 2 bazény - dětský bazén s animacemi - vnitřní bazén s vířivkou (v hotelu Athenee Palace - za poplatek) - slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma - obchod se suvenýry - internet a Wi-Fi připojení v hotelové hale (za poplatek)

Sport a zábava:

3 tenisové kurty (osvětlení za poplatek) - amfiteátr - volejbal - stolní tenis - posilovna - fotbalové hřiště - šipky - boccia - aerobic - minigolf - dětské hřištěSUN & FUN klub: naši zkušení animátoři ve spolupráci s hotelovými animátory připravili pro vás během letních prázdnin denní i večerní programy, při kterých se pobaví dospělí i děti. Soutěže, pohybové hry či aerobic vám jistě zpříjemní chvíle vašeho odpočinku.

Pláže:

pěkná udržovaná hotelová písečně- -oblázková pláž - slunečníky a lehátka zdarma (plážové osušky za vratný depozit, výměna za poplatek)

Ubytování:

dva typy ubytování: 2-lůžkové hotelové pokoje s 1, resp. 2 přistýlkami - luxusní bungalovy pro 2 osoby (na vyžádání, za příplatek) - ve všech pokojích: klimatizace - telefon - minibar - SAT TV - trezor (za poplatek) - vlastní příslušenství (sprcha, WC, fén) - balkon resp . terasa s posezením

Stravování:

formou all inclusiveultra all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatých švédských stolů včetně nápojů a dětského bufetu (pizza, hranolky, špagety, atd.) - studené a teplé snacky - zmrzlina, káva, čaj, koláče, ovoce - minibar v hotelovém pokoji (minerálka a nealko doplňováno obden) - vybrané značkové alkoholické nápoje a tradiční italské nealkoholické a alkoholické nápoje - tématické večeře s ukázkami vaření - ala carte restaurace - barbecue - slunečníky, lehátka u bazénu a na pláži zdarma (plážové osušky za vratný depozit, výměna za poplatek ) - celodenní mezinárodní hotelové animace a dětský miniklub v českém nebo slovenském jazyce.

Naše mínění:

k absolutním bestsellerům naší nabídky letních dovolených patří fantastický prázdninový komplex sestávající ze dvou- a třípatrových budov hotelů Fiesta Garden Beach a Fiesta Athenee Palace a luxusních přízemních bungalovů roztroušených v překrásné subtropické zahradě nevídaných rozměrů. V přítomnosti voňavých ibišků, exotických kaktusů a magických magnólií se budete cítit mimořádně příjemně. Před horkým sicilským sluncem vám příjemnou ochranu poskytnou palmy a robustní banánovníky. Tato tropická zahrada vede až k zlatavé písečně-oblázkové pláži s plážovým servisem zdarma. Koupání v Tyrhénském blankytném moři s pozvolným vstupem uvítají zejména rodiny s dětmi. Návštěvníci hotelu jistě ocení možnost využívat všechny doplňkové služby, které nabízejí oba hotely v celém hotelovém areálu prestižní mezinárodní hotelové sítě Fiesta Hotels & Resorts. Atraktivní bazény situované v neuvěřitelně krásné botanické zahradě, nedaleká pláže s plážovým servisem zdarma, restaurace s nabídkou mezinárodních i tradičních italských specialit, bary plné osvěžujících letních nápojů, bohaté animační programy - to vše svědčí o tom, že hotelový komplex je skutečným prázdninovým rájem. Toto jedinečné prázdninové místo usiluje svým hostům nabídnout co nejširší variabilitu svých služeb. Svědčí o tom rozmanitá škála ultra all inclusive služeb s nabídkou značkových alkoholických nápojů a bohatých bufetových stolů pro velké i malé gurmány. Pobyt si můžete obohatit návštěvou historických mísť výběrem z naší široké nabídky fakultatívních výletú.Přijměte tuto skvělou nabídku a vydejte se v naší společnosti vstříc radostným letním dnům a prožijte tak vzrušující dovolenou pod horkým sicilským sluncem.

webstránka:

www.fiestahotelgroup.com

Oficiálni kategorie:

****

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 35 termínů

Celkem 35 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000