crosssearch

Excelsior Palace Terme

Itálie, Jižní Itálie - Sicílie

Hotel z řetězce Quality Hotel se nachází v barokním městě Acireale, cca 1 km od centra města a cca 16 km od Catanie. Stojí zde již od 19. století. Vybavení: hotel s venkovním bazénem otevřeným od června do září je rovněž důležitým kongresovým centrem – vhodný nejen pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel z řetězce Quality Hotel se nachází v barokním městě Acireale, cca 1 km od centra města a cca 16 km od Catanie. Stojí zde již od 19. století.

Vybavení:
hotel s venkovním bazénem otevřeným od června do září je rovněž důležitým kongresovým centrem – vhodný nejen pro turisty, ale rovněž pro obchodníky. Hotel disponuje 2 restauracemi a 2 bary (1 funguje po celý rok, druhý u bazénu pouze v době provozu bazénu přes letní sezonu). Zahrada na střeše hotelu.

Ubytování:
celkem 229 pokojů, z toho 24 pokojů s balkonem a 10 pokojů pro invalidy. Všechny pokoje vybavené klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem, fénem, většina pokojů s trezorem.

Stravování:
snídaně jsou formou bufetu, večeře mohou být servírované či rovněž formou bufetu. Za příplatek lze plná penze.

Pláž:
kamenitá pláž vybavená lehátky a slunečníky je od hotelu vzdálena cca 3 km. Na pláž jezdí v období 15.6.–15.9. hotelový shuttle bus 9:30–17:30 h.K přístupu na vybavenou pláž a možnosti využívání shuttle busu je nutné zakoupit si přímo v hotelu klubovou kartu za 37 Eur/dosp.os./týden, 18 Eur/dítě 2-11 let/týden.

Sport a zábava:
zábavní programy v období 15.7.–15.9. V hotelu k dispozici potápěčské centrum.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000