crosssearch

Poloha: hotel s bazénem a velice atraktivním umístěním je situován mezi zálivy Baia di Mazzaró a Baia delle Sirene, pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra nejkrásnějšího městečka Sicílie - Taorminy. Ubytování: celkem 65 dvoulůžkových pokojů...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s atraktivním umístěním mezi dvěma zálivy a pouhých pár kroků od pláže a zároveň od lanovky do historického centra nejkrásnějšího městečka Sicílie – Taorminy. To vše za velice lákavé ceny.

Pláž: 100 m od písčité pláže s oblázky a útesy (přes silnici)

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Hotel s bazénem a velice atraktivním umístěním je situován mezi zálivy Baia di Mazzaró a Baia delle Sirene, pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra nejkrásnějšího městečka Sicílie – Taorminy.

Vybavení: Bazén s velikou terasou ke slunění, odkud je nádherný výhled na mořský záliv a okolí Taorminy, TV sál, výtah, bar a restaurace s mezinárodní kuchyní, a především se sicilskými specialitami.

Ubytování: Celkem 65 dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek pro děti či dospělé má vlastní příslušenství, klimatizaci, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor. Některé pokoje mají terasu nebo balkon (za příplatek).
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000