crosssearch

Donnafugata Golf Resort & Spa

Itálie, Jižní Itálie - Sicílie

Tento krásný luxusní hotel, oceněný již několika mezinárodními cenami za kvalitu a design v roce 2010 se nachází nedaleko barokního města Radusa cca 1 hodinu jízdy autem od letiště v Catanii.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento krásný luxusní hotel, oceněný již několika mezinárodními cenami za kvalitu a design v roce 2010 se nachází nedaleko barokního města Radusa cca 1 hodinu jízdy autem od letiště v Catanii. Jeho skvělá lokality v samém srdci historických skvostů jako je Syracusy, Noto, Modica, Ragusa Ibla a Scicli zaručuje skvělou kombinaci golfu, relaxace, historie, kultury a gurmánských požitků.

Vybavení hotelu

V hotelu najdete recepci, club house s restaurací a barem, dále 2 restaurace, bar, parkoviště, bazén, saunu, jacuzzi a připojení k wifi internetu jak ve veřejných prostorách, tak i na pokojích. Na hotelovou pláž vzdálenou 5 km od hotelu Vás dopraví zdarma místní hotelový minibus.

Sport a zábava

O relaxaci se postará zdejší vyhlášené luxusní SPA, kde najdete mimo jiné také parní lázně se saunou a jacuzzi. Hotel nabízí širokou nabídku masáží a kosmetického ošetření. Milovníci golfu se vyžijí na dvou místních 18-ti jamkových hřištích Parkland Golf Couse a Links golf course. Links Golf Course - 18-ti jamkové hřiště Links Course navrhl Franco Piras se nachází mezi dvěmi údolími ve zvlněné krajině v přírodní rezervaci. Krásné panorama dotváří zdejší dvě jezera, která slouží k zavlažování a také jako přírodní oáza pro migrující ptactvo.Hráčům se nabízí překrásné pohledy na fairways kontrastující s modří oceánu s panoramatem ostrova Malta na horizontu. Řada jamek je vystavěných větru vanoucímu od moře a tak díky tomu hra na tomto hřišti může být pro jednoho hráče pokaždé jiná. Kombinace přírodní rezervace, hor a nedalekého oceánu je zárukou totální relaxace při Vaší hře na tomto krásném hřišti. The Parkland Golf Course - 18-ti jamkové hřiště z dílny světového designéra Gary Playera je zcela odlišné od hřiště Links. Je lemováno olivovníky a stromy svatojánskými chlebíčky, které jsou pro tuto oblast typické. Kamenné zdi, také příznačné pro danou oblast ohraničují řadu jamek a doplňují typický ráz pro toto hřiště. Celé hřiště je ukryto ve spoustě zeleně, aby dodávalo hráči pocit, že se nachází uprostřed panenské přírody. V části hřiště najdeme také mokřiny, které jsou domovem řady stěhovavých ptáků. Hřiště se nachází v archeologické zóně, jen 100 metrů od odpaliště 6.jamky se nachází řecké pohřebiště z 6. století před naším letopočtem. Jamky 9 a 18 tvoří přírodní amfiteátr, v jehož středu se nachází klubovna, bazén lázně a apartmány.

Stravování

Snídaně jsou podávány formnou bohatého bufetu.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou klimatizované a jsou vybaveny minibarem, kabelovou TV, koupelnou s vysoušečem vlasů, WC, telefonem, trezorem a balkonem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000