crosssearch

Hotel se nachází na hlavní ulici v živější části leviska Letojanni. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 50 m od hotelu. Autobusová linka zajišťující dopravní spojení do města Taormina vzdáleného cca 6 km se nachází ve vzdálenosti 200 m od hotelu....

Konečná cena za osobu od: 14 717 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází na hlavní ulici v živější části leviska Letojanni. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 50 m od hotelu. Autobusová linka zajišťující dopravní spojení do města Taormina vzdáleného cca 6 km se nachází ve vzdálenosti 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 52 km.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž se sprchami, WC, barem a tradiční italskou restaurací (lehátka a slunečníky na pláži zdarma) se nachází cca 50 m.

Pokoje

Standardně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou, bezpečnostní schránku (na vyžádání za poplatek), SAT-TV, telefon a balkon. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku (za poplatek). Čtyřlůžkové pokoje nemají balkon.

Stravování

Se snídaní formou bufetu. Možnost polopenze -večeře formou servírovaného menu (k večeři je zdarma 1x pivo nebo víno nebo nealko nápoj na osobu).

Poznámky

V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Letojanni vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1,5-2,5 EUR/os/den a je splatná na místě.

Popis

Stylový hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, příjemnou restauraci a dva bary.

Internet

V hotelové recepci a v zahradě je možné využít Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel je ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů do okolí letoviska. Dominantou města je zdejší hrad s opevněním, který se tyčí na skále Capo Sant Alessio. Za dalšími památkami je poté možné si zajet do cca 5 km vzdáleného města Taormina, které je díky své atmosféře a výborné poloze považováno za jedno z nejkouzelnějších a nejromantičtějších míst na ostrově. Spojení mezi těmito dvěma místy je zajišťováno místní pravidelnou autobusovou dopravou.

Internetové stránky hotelu: www.hoteldapeppe.it

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 219 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000