crosssearch

Capo dei Greci Resort & Spa

Itálie, Jižní Itálie - Sicílie

Sicílie je ideálním místem pro dovolenou. Nabídka zájezdů Sicílie pro seniory 55+ uspokojí všechny zájemce, kteří si oblíbili poznávací zájezdy do přímořských oblastí. Termíny pro zájezdy na Sicílii, které Vám v rámci nabídky pro seniory 55+ nabízíme, vybíráme s ohledem na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

Sicílie je ideálním místem pro dovolenou. Nabídka zájezdů Sicílie pro seniory 55+ uspokojí všechny zájemce, kteří si oblíbili poznávací zájezdy do přímořských oblastí. Termíny pro zájezdy na Sicílii, které Vám v rámci nabídky pro seniory 55+ nabízíme, vybíráme s ohledem na aktivní dovolenou. Sicílie patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace ve Sředomoří. Vedle rozmanité přírody nabízí tato dovolená řadu kulturních a architektonických památek, které potěší všechny zájemce o umění, kulturu a historii. Sicílie je autonomní oblastí Itálie a zároveň největším ostrovem Středozemního moře. Jak asi musel být krásou ostrova ohromen Johann Wolfgang Goethe, když při své návštěvě Sicílie prohlásil "Vidět Itálii a nevidět Sicílii je jako nevidět Itálii vůbec, protože Sicílie je klíčem k celé zemi." V průběhu staletí ostrov přitahoval celé zástupy nájezdníků, jako byli Kartaginci, Římané, Řekové, Vandalové, Arabové, Normané, Španělé nebo Francouzi. Výsledkem těchto invazí je neobyčejné dědictví, které jednotlivé kultury na ostrově zanechaly. Turisté, kteří využijí nabídku pro seniory 55+ na Sicílii, tak mohou obdivovat divadla v Syrakusách a v Taormině, úžasné chrámy v Agrigento, architekturu ovlivněnou maurskou kulturou, majestátní normanskou architekturu, reprezentovanou především chrámy v Monreale. Itálie a Sicílie obzvláště jsou tím pravým místem pro Vaši dovolenou v rámci programu pro seniory 55+.

Program zájezdu:

1. den Odlet z Prahy, přílet do Katánie, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.2. - 7. denSnídaně, celodenní individuální volno, možnost využití fakultativních výletů, večeře v hotelu, nocleh. 8. denSnídaně, transfer z hotelu na letiště, odlet zpět do Prahy.Termín uskutečnění polodenního výletu v ceně bude upřesněn po příjezdu delegátem. Upozorňujeme, že výlet v ceně může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště. Program zájezdu může být upraven, zejména dle časů letů a příjezdu/odjezdu na/z hotel/u.

Poloha:

Hotelový resort Capo dei Greci & Spa je umístěn v kopci nad taorminským zálivem a nabízí překrásný výhled do okolí a na moře. Hotel se nachází cca 10 km od Taorminy. Pod hotelem se nachází autobusová zastávka se spojením do Taorminy, Letojan, Forza dAgro a SantAlessio Siculo. Pod hotelem se nacházejí také 2 soukromé restaurace. Hotel disponuje vlastní kamenitou pláží na které je umístěna sluneční terasa se slunečníky a lehátky zdarma a 2 panoramatickými bazény s nádherným výhledem na širé moře.

Vybavení hotelu:

Hotel nabízí recepci, restauraci, 2 venkovní panoramatické bazény, 2 bary (venkovní a vnitřní), sluneční terasu, wellness centrum (za poplatek), menší sportovní zázemí (tenisový kurt, ping-pong) Stravování: snídaně a večeře formou švédských stolů

Vybavení pokoje:

dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní TV, lednicí/minibarem, trezorem (za poplatek), klimatizací, balkonem nebo terasou. Výhled na moře za poplatek. Pokoje jsou umístěné v 1-2patrových budovách bez výtahu.

Pláž:

vlastní kamenitá pláž dostupná soukromým hotelovým výtahem. Ze sluneční terasy přístup do moře po schůdkách. Slunečníky a lehátka zdarma. UPOZORNĚNÍ: Změna hotelu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000