crosssearch

Hotel Brucoli Village je umístěný uprostřed zahrady se středomořskou vegetací, kterou zdobí fontánky a dřevěné mosty, které vás dovedou až na hotelovou pláž. Tento rozlehlý komplex se nachází u typického sicilského přímořského městečka Brucoli poblíž Augusty, 30 km od Catanie...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel Brucoli Village je umístěný uprostřed zahrady se středomořskou vegetací, kterou zdobí fontánky a dřevěné mosty, které vás dovedou až na hotelovou pláž. Tento rozlehlý komplex se nachází u typického sicilského přímořského městečka Brucoli poblíž Augusty, 30 km od Catanie a pár kilometrů od Sirakús.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bary, bazén, dětský bazén, klimatizované veřejné prostory, TV sál, zahrady a privátní pláž se slunečníky a lehátky, připojení k internetu, konferenční místnosti.

Ubytování

V hotelu Brucoli Village je k dispozici 447 pokojů s klimatizací, koupelnou s WC, telefonem, televizí, minibarem a trezorem.

Stravování

Plná penze obsahuje i minerální vodu a domácí sicilské víno, za příplatek možnost all inclusive. All inclusive zahrnuje: Snídaně, obědy a večeře, open bar od 10 do 24 hodin s nealkoholickými nápoji, čaji, kávou, italskými likéry, vínem a koktejly.

Pláž

Pláž je pod útesem, jde se po schůdcích. Vstup do moře je po schůdcích z terasy vybavené slunečníky a lehátky.

Sport a zábava

6 tenisových hřišť, windsurfing, kánoe, volejbalové, mini fotbalové a basketbalové hřiště, lukostřelba, bocce, stolní tenis, bohatý animační program, možnost výletů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000