crosssearch

Rezidenční komplex s komfortně zařízenými apartmány. Stále slunné místo je určené především pro milovníky antických památek a archeologie vůbec, neboť se nachází na půli cesty mezi nejvýznamnějšími archeologickými parky Agrigento a Selinunte.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidenční komplex s komfortně zařízenými apartmány. Stále slunné místo je určené především pro milovníky antických památek a archeologie vůbec, neboť se nachází na půli cesty mezi nejvýznamnějšími archeologickými parky Agrigento a Selinunte. Pod městem Agrigento leží nejbohatší archeologický park s řeckými chrámy Valle dei Templi. Ubytování doporučujeme nejen individuálním zájemcům, ale i skupinám, protože toto místo je ideálním výchozím bodem pro cestování po jižní části Sicílie, která se pyšní mnoha dalšími nádhernými kulturními památkami, jako jsou stará mozaiková náměstí v Piazza Armerina, zachovalé ruiny města Eraclea Minoa z 1. st. př. n. l. a mnoho jiných. Vzdálenost od lázeňského a historického města Sciacca je pouhé 4 km. Z malého přístavu Empedocle je možno navštívit také pohádkové ostrovy Linosa a Lampedusa. Velmi oblíbená rezidence leží jen 130 m od moře s písčitou pláží a rozeklanými skalnatými útesy.

Vybavení

Víceúčelové hřiště pro tenis a minifotbal (zdarma), bocce, barbecue (zdarma), parkoviště, dětský koutek, volně přístupná pláž. Ve městě Sciacca se nacházejí také lázně s termálními bazény.

Ubytování

APARTMÁNY jsou velice prostorné, komfortně zařízeny, mají příjemně zastíněnou verandu nebo balkon s výhledem na moře, vlastní příslušenství a moderní kuchyňský kout s velkou lednicí. Možnost zapůjčení televize za příplatek 30/týden. TYP A pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem. TYP B pro 4-6 osob (bilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a 2 lůžka v otevřeném zvýšeném patře. TYP C pro 4-6 osob (trilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a dvoulůžkový pokoj. TYP D pro 6-8 osob (quadri): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a 2 dvoulůžkové pokoje (z nichž jeden je s palandou).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000