crosssearch

Velmi oblíbený komplex prázdninové vesničky má naprosto unikátní polohu v jedné z nejkrásnějších přímořských lokalit východní Sicílie. Perfektní zázemí se 4 bazény, 5 restauracemi, fitnessem, tenisovým kurtem a dalšími sportovními možnostmi je ideální pro ty z vás, kdo chcete...

Konečná cena za osobu od: 16 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi oblíbený komplex prázdninové vesničky má naprosto unikátní polohu v jedné z nejkrásnějších přímořských lokalit východní Sicílie. Perfektní zázemí se 4 bazény, 5 restauracemi, fitnessem, tenisovým kurtem a dalšími sportovními možnostmi je ideální pro ty z vás, kdo chcete prožít aktivní dovolenou. Jedna z mála kapacit, která nabízí také plnou penzi vč. vína a minerální vody.

Letovisko: Giardini Naxos

Pláž

přímo u písčité pláže s oblázky (cca 10 m) odkud je úchvatný výhled na Etnu

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové za příplatek, vč. vína a minerální vody
Večeře: bufetové vč. vína a minerální vody

Poloha

proslulý prázdninový komplex situovaný v jedné z nejkrásnějších přímořských lokalit východní části Sicílie – Giardini Naxos, pouhých 7 km od nejnavštěvovanějšího historického městečka – Taorminy. Středisko je umístěno v nádherném 14ha parku s krásnými subtropickými porosty.

Vybavení

v komplexu se nachází 4 bazény, z nichž 1 olympijský a 2 pro děti se slunečníky a lehátky zdarma, 4 bary a 5 restaurací z nichž 1 pro děti do 4 let. Prostřednictvím klubové karty, kterou mají klienti Polycastrum Viaggi zdarma, je možné využívat fitness centrum s trenérem, 2 tenisové kurty (z nichž jeden víceúčelový), všechny bazény, golf se 3 jamkami, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tennis, zúčastnit se kurzů aerobiku, jógy, tance, tenisu, plavání, jízd na kánoích a windsurfingu. baby club pro děti do 4 let, miniclub a junior club pro děti od 4 do 11 let. Dále zde najdete různé obchody, kadeřníka, Beauty farm, kulečník, video hry, kancelář zajišťující transfery, výlety a půjčovny aut. K dispozici je zdarma 6× denně, 6 dní v týdnu odvoz k lanovce v Taormině. Veškeré placené služby se platí kreditní kartou Naxos Card, kterou klienti obdrží při svém příjezdu do hotelu. Jmenované služby jsou garantované v termínu 19.05.–22.09., v ostatních obdobích mohou být tyto služby zredukovány nebo zrušeny. V okolí se naskýtá možnost potápění, vodního lyžování, létání deltaplánem, jízd na koních a využití golfového hřiště (25km).

Služby za poplatek

plážový servis (je zajištěn od 19.05. do 22.09.), dětská postýlka (nutno objednat předem, platba v místě cca 6 EUR/den, výhled na moře (10 EUR/osoba/den).

Ubytování

možné v hotelové budově nebo ve vilkách, rozmístěných v zahradě. 4podlažní hotel se skládá ze 170 pokojů a 19 Junior Suites. ţStandardní pokoje v hotelové částiţ jsou dvoulůžkové s možností 3. lůžka pro děti 3–11 let nebo postýlky a mají vlastní příslušenství, klimatizaci, přímý telefon, SAT/TV, trezor, fén, minibar (doplnění nápojů na vyžádání) a balkon s bočním nebo přímým výhledem na moře se zahradním nábytkem za příplatek.

Pro děti

baby club pro děti do 4 let, miniclub a junior club pro děti od 4 do 11 let jsou k dispozici od 20.05. do 23.09.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 896 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000