crosssearch

Tento elegantní hotel je skutečným klenotem mezi hotely v historickém městě Taormina.

Konečná cena za osobu od: 3 254 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento elegantní hotel je skutečným klenotem mezi hotely v historickém městě Taormina. Vyniká díky své poloze v blízkosti známého starobylého řeckého amfiteátru, který ročně přitahuje do Taorminy návštěvníky z mnoha zemí světa. Hosté hotelu se mohou těšit z krásných výhledů na sicilské pobřeží a ocení příjemné prostředí a služby, mimojiné hotelovou kyvadlovou dopravu, kterou se lze dostat na pláž.

Poloha

Hotel je situován cca 50 km od mezinárodního letiště v Catanii, v letovisku Taormina. Hotel se nachází v blízkosti známého amfiteátru, přední historické památce Taorminy, a parku tvořeného bujnou středomořskou vegetací. Historické centrum města je vzdáleno cca 400 metrů od hotelu.

Vybavení

Vybavení hotelu tvoří recepce, restaurace s širokým výběrem typických sicilských specialit a bar. Hosté mohou využívat během svého pobytu bazén a vířivku.

Zábava

Díky své poloze je hotel ideálním východiskem pro ty, kteří chtěji poznat město Taormina i jeho zajímavé kulturní nabídky a akce. Hotel Ariston pro své hosty pravidelně organizuje večery s živou hudbou.

Pláž

Hosté hotelu mohou využívat hezkou pláž v Taormině, která je od hotelu vzdálena cca 5 km, na pláž se mohou za poplatek jednoduše dopravit hotelovým shuttle busem. Hotel poskytuje svým hostům slevy na vstup na tuto pláž.

Ubytování

V hotelu Ariston je k dispozici celkem 119 pokojů, dalších 27 pokojů nabízí Palazzo Santa Caterina (vzdálenost cca 50 m od hotelu Ariston). Decentní pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, minibarem, trezorem, zařízením na přípravu kávy a čaje, vysoušečem vlasů a sprchou nebo vanou. V letních měsících je v pokojích k dispozici klimatizace.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů, která je k dispozici v hlavní hotelové restauraci nebo na terase s panoramatickým výhledem. Za příplatek lze zajistit polopenzi - snídaně formou švédských stolů a večeře - výběr z jídelního lístku.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 658 termínů

Celkem 658 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000