crosssearch

Arathena Rocks je rodinný hotel, který se nachází na skalnatém sopečném pobřeží ve velmi klidné rezidenční čtvrti Schiso města Giardini Naxos, které bylo první řeckou kolonií na Sicílii. Hotel je vzdálený 1 km od centra města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Arathena Rocks je rodinný hotel, který se nachází na skalnatém sopečném pobřeží ve velmi klidné rezidenční čtvrti Schiso města Giardini Naxos, které bylo první řeckou kolonií na Sicílii. Hotel je vzdálený 1 km od centra města.

Vybavení hotelu:

Na hotelové terase se středomořskou vegetací, na pobřeží Jónského moře, je venkovní bazén s mořskou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma. WIFI ve společenské místnosti je zdarma, recepce, úschovna avazadel, bar, a la carte restaurace.

Sport a zábava:

Ve středisku možnost zapůjčení lodí a motorových člunů (za poplatek).

Pláž:

Hotel se nachází přímo nad mořem, přístup do moře zajišťují dřevěná mola. Vhodnější pro plavce. Nádherně čistá voda.

Stravování:

Kontinentální snídaně, která zahrnuje sladká i slaná jídla je podávána na venkovní terase - bufetovou formou. Večere jsou servírované v hotelové restauraci Bellavista (pouze předkrmy jsou podávané bufetovou formou).

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Giardini Naxos

Pokoje:

Pokoje jsou vybaveny nábytkem ve středomořském stylu a keramikou z Caltagirone. Dále mají klimatizaci (15.6.-15.9.), TV a koupelnu ( se sprchou nebo vanou), balkon nebo francouzské okno. Některé pokoje mají výhled na Etnu nebo město Taormina, pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Tipy pro správnou volbu:

- klidné prostředí - přímo u moře

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000