crosssearch

Několik kilometrů od centra Taorminy na pobřeží Jónského moře na návrší nad Letojanni. Tato poloha umožňuje překrásný panoramatický výhled na záliv. Resort nabízí veškerý komfort a je vhodný i pro rodiny s dětmi, ideální pro plážovou dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Několik kilometrů od centra Taorminy na pobřeží Jónského moře na návrší nad Letojanni. Tato poloha umožňuje překrásný panoramatický výhled na záliv. Resort nabízí veškerý komfort a je vhodný i pro rodiny s dětmi, ideální pro plážovou dovolenou. Všechny budovy jsou propojeny výtahy, komplex se skládá ze 3 hotelů: Olimpo **** (část položená níže), Le Terrazze **** a Antares Standard ***+.

Vybavení:
vstupní hala s recepcí, terasou a posezením. Klientům slouží restaurace, piano bar (možnost sezení uvnitř i venku), 2 bazény (1 krytý) s lehátky a slunečníky, tělocvična a centrum zdraví zvané Neptunovo království (římská a finská sauna, turecké lázně, masáže?). Dětský klub.

Ubytování:
moderně zařízené klimatizované (od června do září) pokoje s vlastní koupelnou (vana či sprcha), telefonem, barevnou TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem a konvicí na přípravu čaje a kávy. Pokoje bez balkonu a výhledu na moře, za příplatek je možný pokoj s balkonem a částečným výhledem na moře. L´Antares Olimpo nabízí ubytování ve 102 pokojích s terasou.

Stravování:
polopenze formou bufetu. All inclusive (za příplatek lze v období od 10.5.–4.10.) zahrnuje mimo jiné snídani formou bufetu v hlavní restauraci (do 10:30 h), "italskou snídani" od 10:30 do 12 h podávanou v baru, od 10 do 18 h kávu a zmrzlinu v baru. Svačina od 16 do 17 h, večeře formou bufetu servírovaná v hlavní restauraci od 19 do 21:30 h, pizza podávaná v baru od 20:30 do 23:30 h. Káva a nápoje místní výroby v baru od 18 do 24 h.

Pláž:
pláž je vzdálená 250–300 m chůze po pěšině, ale je též snadno dostupná lanovkou.

Sport a zábava:
bohatý animační program od května do října. Vodní sporty na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000