crosssearch

Villaggio se skládá ze zděných bungalovů a sportovní části. Je přímo u krásné pláže s bílým, jemným pískem, na okraji městečka Marina di Camerota. Ideální místo pro milovníky slunění, koupání i potápění.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: villaggio se skládá ze zděných bungalovů a sportovní části. Je přímo u krásné pláže s bílým, jemným pískem, na okraji městečka Marina di Camerota. Ideální místo pro milovníky slunění, koupání i potápění.

Ubytování: apartmány pro bilo 3 - 4 osoby - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (vhodné pro 1 dospělého nebo 2 děti), 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, kuchyňský kout na terase. Apartmány bilo pro 4 osoby plus- obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, terasa. Apartmány trilo pro 5 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 malá ložnice s patrovou postelí, příslušenství, terasa.

Vybavení: apartmány se nacházejí v 1patrových řadových vilkách a jsou pěkně, nově a moderně vybaveny. Bazén (14 × 8 m) se sluneční terasou a s výhledem na moře, bar. V červenci a srpnu probíhají animační programy. Klienti mohou využít plážového servisu zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000