crosssearch

POPIS: Villaggio Le Palme: na velkém prostranství 100 000 mq se rozprostírá krásné, moderní prázdninové středisko, které má svůj přímý vstup na soukromou pláž. Pláž je omývaná Tyrhénským mořem, které dostalo v roce 2002 ocenění " Bandiera blu" za svou čistotu. Villaggio je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: Villaggio Le Palme: na velkém prostranství 100 000 mq se rozprostírá krásné, moderní prázdninové středisko, které má svůj přímý vstup na soukromou pláž. Pláž je omývaná Tyrhénským mořem, které dostalo v roce 2002 ocenění " Bandiera blu" za svou čistotu. Villaggio je ponořeno do bujné středomořské vegetace a je vhodné pro náročnější klientelu.

PLÁŽ: přímý vstup na pláž, písek místy s oblázky.

SLUŽBY A ZÁBAVA: komplex disponuje vlastní pláží s plážovým servisem (na bgw 1 slunečník 1 rozkládací křeslo a lehátko), hřiště na minifotbal, ping pong, beach volley, možnost využití kanoe, lukotřelba, tenisové kurty. Pizzerria, restaurace, bar, prodej novin a tabáku, anfiteáter na letní představení, animační program pro děti a pro dospělé (červen - do poloviny září), dětský koutek, parkoviště v areálu.

STRAVOVÁNÍ: vlastní nebo formou polopenze ( pouze u typu MONO).

UBYTOVÁNÍ:
Bungalowy MONO pro 2/4 osoby s polopenzí (30mq). Všechny mají pokoj s manželským lůžkem a poschoďovou postelí, klimatizaci, Tv, malou ledničku, vlastní soc. zařízení, malá venkovní teráska. K dispozici ložní prádlo, ručníky.

Bungalow typu MONO pro 2/4 osoby (36 mq): je složen z místnosti s maželským lůžkem a poschoďovou postelí, kuchyňským koutem, Tv, klimtizace, venkovní teráska, vlastní sociální zařízení.

Bungalow typu BILO pro 4 osoby (48 mq): je složen z místnosti s maželským lůžkem a druhou místností s poschoďovou postelí, kuchyňským koutem, Tv, klimtizace, venkovní teráska, vlastní sociální zařízení.

Mobil home typu BILO pro 4/6 osob s teráskou: je složen z obývací místnosti s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnicí s manželským lůžkem, samostatným pokojem s pevným lůžkem a poschoďovou postelí, vlastní sociální zařízení, Tv, klimatizace.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000